Biografie

Martin Chodúr (* 24. listopadu 1989, Ostrava, ČSSR) je český zpěvák, člen ostravské kapely Robson a vítěz soutěže Česko Slovenská Superstar. Studuje hru na klarinet na Janáčkově konzervatoři v Ostravě. Kromě soutěže již v minulosti vystupoval například se skupinou Robson v roce 2007 v Noci s Andělem na České televizi. V roce 2009 se stal v soutěži Český slavík Objevem roku.

V semifinálových kolech soutěže zpíval písně Venus od Toma Jonese (1. semifinále), Lady Carneval od Karla Gotta (2. semifinále) a Hallelujah od Leonarda Cohena. Ve finálových kolech pak písně Little Less Conversation od Elvise Presleyho (1. finále) a Feeling Good od Michaela Bublé (2. finále).

Martin se probojoval do finále, kde v neděli 20. prosince 2009 zvítězil v boji o titul Česko Slovenské Superstar nad svým soupeřem Miroslavem Šmajdou.

Martin Chodúr byl podle bookmakerů sázkové kanceláře Tipsport již k 20. říjnu favoritem soutěže s kurzem 2,5:1

Žebřík zahájí Nightwork, exkuzivní vystoupení chystá Dan Bárta

Žebřík zahájí Nightwork, exkuzivní vystoupení chystá Dan Bárta

Diskuze o interpretu

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.