Biografie

Členové kapely:

Azi – absolvent lidové školy umění na housle. Rok se také učil na kytaru. Osm let hrál v hardcoreové skupině Fourth Face a dva v ní také zpíval. S kapelou Fourth Face vystupoval na všech českých festivalech a projel skoro celou Evropu. Jako host absolvoval evropské turné s kanadskou hip-hopovou kapelou Rascals. Je duchovním otcem kapely Temperamento. Vystudoval hotelovou školu, ale nikdy se nevěnoval této práci.

Loco – také nebyl ve světě hudby žádným nováčkem. Loco již dříve vystupoval s kapelou Luca Brasi. Právě z této hudební skupiny ho přizval Azi do kapely Temepramento.

Vanky – byl Aziho soused z domu a dlouholetý přítel. Oba již dříve společně neúspěšně zkoušeli své štěstí ve světě hudby. Společně založili svou první kapelu, když jim bylo jedenáct. Tehdy se však ještě úspěchu nedočkali.

DJ Corleone – byl prvním členem kapely, kterého kontaktoval Azi, když dostal nápad založit Temperamento. DJ Carleone (do té doby Micky) byl Aziho nejlepší kamarád ze střední školy. Do doby založení Temperamenta byl Micky jen aktivním posluchačem hudby, po dohodě s Azim se však usadil za mixážní pult a začal psát novou etapu svého života.

Boky – aneb Filip, byl posledním členem, který do kapely Temperamento vstoupil. Boky je bubeník, který jako jediný nepřišel do kapely na pozvání Aziho, ale byl přizván svým kamarádem a bývalým spoluhráčem z Luca Brasi Locem.

Nástrojové obsazení

Azi – zpěv, kytara

Loco – zpěv, kytara

Vanky – baskytara, zpěv

DJ Carleone – gramofony, vokály

Boky – bicí

Festival Praha Žije Hudbou bude i letos

Festival Praha Žije Hudbou bude i letos

Diskuze o interpretu

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz