Biografie

Trio Sunflower Caravan si získává příznivce nespoutanou pódiovou prezentací, do které dává naprosto vše – vyspělé skladby i nemalou dávku improvizace. Podstatnou roli hraje design a vizuální stránka kapely. Výrazným prvkem je zcela originální použití piana a nejrůznějších efektů a také způsob hry na varhany Hammond, který se svým zvukem značně podobá elektrické kytaře.

re Line, kde se koncem roku 2005 zařadila do trojice nejúspěšnějších. Během roku 2004 došlo také k první spolupráci Sunflower Caravan s jednou z nejznámějších kapel Skandinávie, se Švédskými The Ark, která koncem roku vyústila ve dvě turné po velkých Švédských městech. Toto období bylo pro kapelu zásadní - přineslo cenné zkušenosti, i množství nadšených příznivců za hranicemi. Další turné v této severské zemi se uskutečnilo v květnu 2006, v návaznosti na úspěšný dvojkoncert The Ark + Sunflower Caravan v Paláci Akropolis (v rámci Euroconnections).

Sunflower Caravan i v roce 2006 dál pokračuje v intenzivním koncertování v prestižních pražských klubech, stejně jako v šíření svého jména a hudby v zahraničí.

ČLENOVÉ
Andy — keyboards, samples
Michell — bass
drVIT — drums and percussions

Metallica dostane ve Švédsku prestižní cenu

Metallica dostane ve Švédsku prestižní cenu

Diskuze o interpretu

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze