Biografie

Silverstein jsou Kanadská post-hardcorová kapela z Burlingtonu, Ontario. Začali hrát v roce 2000. Jejich název odkazuje na slavného autora dětských knih Shela Silversteina.
Začali hrát v roce 2000. Během tohoto roku vydali první EP Summer's Stellar Gaze. Po několika změnách kapela přijala Billyho Hamiltona (místní fanoušek, který odpověděl na jejich inzerát) Na jaře 2001 je opustil jejich původní kytarista Richard McWalter, nahrazen byl Neilem Boshartem (kamarád z dětství Shanea Tolda). V tomto složení nahráli další Ep When the Shadows Beam, a začali se připravovat na jejich první tour v Easternu Canadě. Skupina podepsala smlouvu s Victory Records v říjnu 2002. Rok na to vydali jejich první album When Broken Is Easily Fixed (mimo jiné je zde jeden z jejich nejznámějších songů Giving up). V říjnu roku 2005 vydali své druhé album Discovering the Waterfront (obsahující jejich nej song My Heroine).Rok 2007 a vydávají své již třetí album Arrivals & Departures. A loni vydali své zatím poslední album A Shipwreck In The Sand.

Nanosféra už zítra představí debutové album

Nanosféra už zítra představí debutové album

Diskuze o interpretu

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.