Biografie

Rodiče jí dali do jména a příjmení iniciály, jakými byla známa Brigitte Bardotová. Slovenská BB - Barbora Balúchová si zatím herectví nevyzkoušela. Tancovala ve folklórním souboru, soutěžila v SuperStar na slovensku, Bailande, aby nakonec založila vlastní dívčí kapelu – Red Rose. "Nie som nijaká bábika Barbie. Som rockerka,“ hovoří a je jasné, kerým směrem se chce pětice dívek dát.

 Křehká a večně vysmátá blondýnka Barbora Balúchová zabodovala už v prvým singlu s příznačným názvem "Uletená" a v hranosti slovenských rádií se vyšplhala až mezi prvních pět skladeb. Studentka bratislavského konzervatoria na albumu spolupracovala se skvělým producentským týmem (Graus-Zubák-Kachút-Solovic-Adamec), kteří mají na svědomí také úspešný album Zdenky Prednej.

Mladá zpěváčka přiznáva, že v hlavním městě žije tak trochu bohémsky. To, co za měsíc zaplatí za taxíky, by pokojně stačilo na splácaní auta. A tak právě nekoncertuje a nezkouší s kapelami, chodí s priatelami pravidelně se bavit.

Z rodných Malaciek se od rodičú odstěhovala před pár lety, krátko po skončení Super- Star 2. Medzi tím vyskoušela žiť nadivoko s dnes už bývalým prítelem fotbalistoum Danielom Kožuchom. A ten i dnes tvrdí, že jim všecko klapalo. „Barborka nebola v našom vzťahu dominantná, jediný rozdiel medzi nami bol, že po SHS zarábala päťnásobne viac než ja. Boli sme však príliš mladí, aby vzťah pretrval. Dnes sme iba priatelia,“ vyjádřil se na adresu expřítelkyně.

Moby nabídl video o závislosti na smartphonech

Moby nabídl video o závislosti na smartphonech

Diskuze o interpretu

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz