Biografie

Dara Rolins, vlastním jménem Darina Rolincová (* 7. prosince 1972 Bratislava) je populární slovenská zpěvačka.
**
Život**

Jako osmiletá holčička natočila první film, o dva roky později svoji první desku. 14. října 1980 byla Dara vyhozena ze sboru, prý není týmový hráč. Nesla to velmi těžce a tak začala chodit na hodiny zpěvu. Absolvovala pražskou konzervatoř. Dva roky žije se zpěvakém a kytaristou skupiny Wohnout Matějem Homolou, který je o dva roky mladší, má s ní dceru Lauru.
Dara Rolins s přítelem Matějem Homolou

2. prosince 1982 se poprvé umístila v anketě Zlatý slavík.

**Diskografie
Hlavní článek: Diskografie Dary Rolins**

    * D2 (2008)
    * D1 (2006)
    * What´s My Name (2002)
    * Sen lásky (1997)

    * Butcher's On The Road s tehdejším projektem Sexy Dancers (1997)

 

Rytmus vlastním jménem Patrik Vrbovský,narozený v Piešťanech,je slovenský rapper romského původu, který je součástí skupiny Kontrafakt, vystupuje také sám a ve spolupráci s jinýmy týmy a zpěváky. Je označován, za jednoho z nejvulgárnějších ,ale i nejnadanějších ve svém oboru na Slovensku. Vyznačuje se hlubokým hlasem.Rapoval už v první polovině devadesátých let na kultovní výběrovce slovenského hip-hopu ZVUKY ULICE.V roce 2006 vydal sólové album „Bengoro“. V uskupení Kontrafakt se pak jednalo o singl Kongrafakt a o alba „Tři špinavé mená“, „E.R.A.“ a „Bozk na rozlúčku“. Rytmus vystupuje v klubech a na koncertech na Slovensku a v Čechách.

Andělé opět lákají na netradiční spojení

Andělé opět lákají na netradiční spojení

Diskuze o interpretu

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.