Biografie

Las Ketchup jsou čtyři dívky pocházející ze Španělska. Proslavili se letním hitem "Aserejé"
S nápadem založit skupinu přišla nejstarší ze sester Pilar. Tehdy byly tři -Lucía, Dolores(Lola) a právě Pilar. Na hitu Aserejé, který napsal Miguel Ruiz Queco,se v refrénu uplatňuje smyšlený jazyk,proto aserejé ja deje... neznamená vůbec  nic. Písnička byla vydaná v červenci 2002 způsobila do několika týdnů světový poprask  a byla nazývána novodobou Lambadou.Stejně jako tento song mělo i Aserejé svůj vlastní, v době největší popularity skupiny tak dobře známý a oblíbený, taneček, který má na svědomí nejmladší ze sester Lucía.Po Aserejé přišla na řadu další píseň z alba Hijas del Tomate(Dcery rajčete) Kusha las payas.

Pak se ale sestry na čtyři roky stáhly.Jeden důvod bylo Pilařino těhotenství a druhý psaní písniček na nové album.To vyšlo začátkem května 2006 se jménem Un Blodymary.Las Ketchupky to s úvodní stejnojmennou písní dotáhly až na Eurovizi,kde se dostaly do semifinále.Ale nebyly už tři.Přibyla k nim ještě jedna sestra-Rocío.

Alba se ve Španělsku a na Korsice prodalo asi 70 tisíc.
Alba Hijas del Tomate se celosvětově prodalo 12 milionů.
Pilar je původně herečka vystudovaná na Escuela de Arte Dramático(škola dramatického umění) v Córdobě

Lola - prostřední sestra, zpívala si jako malá v koupelně a její taťka , s příjmením Tomate, z ní byl unešený jejími koníčky bylo zpívání a tanec, pracuje jako číšnice

Lucía-je nejmladší, před vznikem Las Ketchup byla flamenco zpěvačka, nahrála vlastní demo koníčky dříve zpěv a tanec, pracuje jako kadeřnice

Rocío-nejnovější členka

Las Ketchup se umístily v soutěži Spain´s Beauty Contest na 1, 2, 3 a 4. místě. Jde o hledání nejkrásnějších španělských žen.Las Ketchup se tak dobře umisťovaly v letech 2002-2006,a tak se soutěže přestaly zúčastňovat.
1.Rocío
2.Lucía
3.Lola
4.Pilar

Mydy Rabycad budou křtít ve velkém stylu

Mydy Rabycad budou křtít ve velkém stylu

Diskuze o interpretu

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze