Biografie

Kate Ryan (narozena jako Katrien Verbeeck) 22. červenec 1980) je belgická zpěvačka. Je vítězem ceny World Music Award. Svoji pěveckou kariéru započala v roce 2001 a reprezentovala Belgii v soutěži Eurovision Song Contest 2006 s písní "Je t'adore" (francouzsky Zbožňuji Tě) a dostala se s ní do semifinále.
**
Životopis**

Ryan se narodila ve vesnici Tessenderlo, která leží ve vlámské části Belgie. Vyrostla v hudební rodině a její talent k hudbě se projevil již ve velmi raném věku. V 8 letech se naučila hrát na piano a kytaru a naučila se zahrát prakticky každou skladbu, kterou slyšela v rádiu. Byla pokládána za hudební talent. Navštěvovala hodiny zpěvu a piana své tety, která učí na konzervatoři. Měla však také zájmy v umění a studovala design šperků a klenotů.

V mládí Ryan hrála často po barech a kavárnách a po jednom vystoupení ji oslovil manažer, zda by nechtěla zkusit natočit album ve studiu. Stala se členem skupinyMelt, když jí bylo 16. Tato skupina byla aktivní 2 roky, ale prorazit se jim nepodařilo. Úspěch se dostavil až ve spolupráci s manažerem Andy Janssens. První úspěšný hit byla píseň "Scream For More" nahraná v roce 2001 a tato píseň jí konečně pomohla prorazit.

Anastacia přidala koncert v České republice

Anastacia přidala koncert v České republice

Diskuze o interpretu

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.