Biografie

Richard Genzer

Narodil se 20. prosince 1966 v Praze. Živí se jako český filmový a divadelní herec, komik, moderátor a můžete ho znát také jako zpěváka či tanečníka. Po studiích začal působit jako taneční ve skupině UNO a později vystupoval i v muzikálech (Krysař, West Side Story, Dracula, atd.). Společně s Michalem Suchánkem, Josefem Cardou a Veronikou Žilkovou začali účinkovat v zábavném pořadu Tele Tele. Společně s Michalem Suchánkem moderovali vlastní talk show Mr. Gs a od roku 2013 vystupují s dalšími herci v improvizačním pořadu Partička.

Michal Suchánek

Narodil se 29. července 1965 v Jičíně a působí jako český herec, moderátor a bavič. Svou hereckou kariéru odstartoval opravdu brzy, a to ve 4 letech, kdy se objevil na titulní stránce časopisu Vlasta díky své "andělské tvářičce". Tam si ho všiml režisér Antonín Moskalyk a obsadil ho do filmu Pozdní léto. Vystudoval hudebně-dramatické oddělení Státní konzervatoře v Praze. Tam se potkal s Richardem Genzerem, se kterým vytvořili nerozlučnou moderátorskou dvojici.

Josef Carda

Narodil se 18. ledna 1956 v Ústí nad Labem. Je českým hercem, bavičem a moderátorem. Absolvoval v Brně JAMU a vystupoval v řadě českých divadel (Husa na provázku, Divadlo Rokoko...), ale do povědomí televizních diváků se dostal především svým účinkováním v Tele Tele. Jeho hlas jste mohli slyšet v seriálu Simpsonovi, kde dabuje postavu Lennyho Leonarda, v seriálu Dva a půl chlapa zase Alana Harpera.

Už v pondělí v Praze vystoupí hvězdný komik

Už v pondělí v Praze vystoupí hvězdný komik

Diskuze o interpretu

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz