Biografie

Khoiba je česká hudební skupina, která ve své hudbě dává dohromady zvuk elektroniky a melodických kytar, které v kombinaci s downtempovou rytmikou tvoří výjmečnou atmosféru. Khoiba sama popisuje svůj styl jako „atmosferický pop plný melancholie a pozitivních emocí“.

Kapela Khoiba vznikla v roce 2002 po odchodu zpěvačky Emy Brabcové a kytaristy Filipa Míška z kapely Roe-Deer. Sestavu doplňuje Petr Šámal (baskytara), za bicí soupravou se nejdříve objeví Jan Malich, později Yonathan Omer aka Drumkid (bicí). Na začátku roku střídá Yonathana Omera Honza Janečka ze Southpaw. Bubeníci však nikdy nejsou členy kapely, jsou jen hostujícími muzikanty. V současnosti se všichni členové kapely věnují exkluzivně činnosti v Khoibě.

5. května 2008 se Ema Brabcová rozhodla opustit skupinu Khoiba, Filip Míšek s Petrem Šámalem se rozhodli v činnosti pod hlavičkou kapely nadále pokračovat.

Členové kapely:

Filip Míšek
Petr Šámal

Dřívější člen:

Ema Brabcová (nyní Dietrichová)

Součástí Srdíčkového týdne bude i koncert

Součástí Srdíčkového týdne bude i koncert

Diskuze o interpretu

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.