Biografie

Incubus jsou americká rocková kapela, která pochází z kalifornského města Calabasas. Jejím zpěvákem je charismatický Brandon Boyd.

Ten také kapelu v roce 1991 spolu s kytaristou Mikem Einzigerem a bubeníkem Josem Pasillasesm založil. Tehdy byli na střední škole.

Později se k nim připojil baskytarista Alex "Dirk Lance" Katunich a Gavin "DJ Lyfe" Koppell, ty následně nahradili baskytarista Ben Kenney a DJ Kilmore.

Incubus dosáhli komerčních úspěchů, multi-platinových prodejů, nabídli řadu velmi úspěšných singlů.  

V oblasti mainstreamu se prosadili v roce 1999 s albem Make Yourself.

Ještě větší věhlas jim zajistil singl Drive z roku 2001 a album Morning View.

Šestá studiová deska Light Grenades v roce 2006 debutovala na pvním místě amerického žebříčku a dosáhla zlatých prodejů.

V červnu 2009 Incubus nabídli první album největších hitů Monuments and Melodies, které doprovodili koncertním turné po Spojených státech, Japonsku a Kanadě.

Další studiový počin If Not Now, When? následoval v červenci 2011.

Když byl Brandon Boyd na sólovém turné s albem Sons of the Sea, v rozhovoru prohlásil, že fanoušci mohou v roce 2015 očekávat novou desku Incubus

Incubus slaví úspěchy na několika frontách

Incubus slaví úspěchy na několika frontách

Diskuze o interpretu

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.