Biografie

V roce 1989 na post zpěvačky nastoupila Blanka Šrůmová. V sestavě s ní vytvořila skupina všechny své dosud vydané desky.

Přes veškeré dosažené úspěchy, prodeje desek a návštěvnosti koncertů byla skupina od roku 1995 potlačována vlastními gramofirmami ve prospěch zpěvačky, která měla nastoupit na sólovou dráhu a převzít repertoár a především publikum skupiny. Tento krok se podařil až po osobním rozchodu Dana Šustra s Blankou Šrůmovou v roce 1999. Následná sólová dráha Blanky však byla marketingově a především producentsky a manažersky nedotažená, takže skončila komerčním neúspěchem.

Dan Šustr se v roce 2007 po 8 letech vrátil na scénu s nekomerčním "retro" projektem 2Wings. V písničkářském rockovém triu s ním hrají hudebníci z poslední sestavy Tiché dohody.

Tichá dohoda pokřtí v dubnu v Brně výroční živák

Tichá dohoda pokřtí v dubnu v Brně výroční živák

Diskuze o interpretu

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.