Leonard Cohen oslaví osmdesátiny novinkovým albem

  • Leonard Cohen oslaví osmdesátiny novinkovým albem Fotogalerie (1)
    • 13.08.2014
    • Tisk

    Legendární kanadský písničkář, básník a spisovatel Leonard Cohen oslaví v příštím měsíci další kulatiny, bude mít osmdesáté narozeniny, a to jak jinak než novým albem.

    Sdílejte článek:

Tedy zřejmě…

Název desky by měl znít Popular Problems, nicméně oficiální zástupci umělce vydání nahrávky zatím nepotvrdili.

Zmínka o ní padla minulý týden na akci Leonard Cohen Event 2014, což je oficiální setkání jeho příznivců, které se konalo v irském Dublinu.

Informace o albu se objevují také na francouzském Amazonu, kde se uvádí, že nahrávka Popular Problems vyjde 22. září 2014.

Leonard na příštím albu kompletně sestaveném z nových songů tvrdě pracoval,“ píše se v letáku k výše uvedené akci.

Konkrétně tato slova napsal Jarkko Arjatsalo, finský účetní, který provozuje Cohenovu fanouškovskou stránku The Leonard Cohen Files a funguje jako spojka mezi zpěvákem a komunitou jeho fanoušků.

„Požádal mě, abych vám dal vědět, že Popular Problems vyjde koncem září, krátce po jeho osmdesátých narozeniních.“

V e-mailu, který poslal magazínu Rolling Stone, Arjatsalo toto prohlášení potvrdil s tím, že informaci získal „přímo od Leonarda“.

Na webu fanouškovské komunity pak také uvedl: „Plány na koncertní turné zatím nejsou. Teď se těšíme na skvělé nové studiové album.“

Leonard Cohen veřejně Arjatsalovi za podporu a usilovnou práci pro něj v roce 2012 při návštěvě jeho domovských Helsinek veřejně poděkoval.

Zatím poslední Cohenovo album nazvané Old Ideas vyšlo před dvěma lety.

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.