V Montaně přejmenovali horu na počest Paula McCartneyho

  • V Montaně přejmenovali horu na počest Paula McCartneyho Fotogalerie (9)
    • 08.08.2014
    • Tisk

    V americkém státě Montana dočasně přejmenovali horu podle Paula McCartneyho. Někdejší člen Beatles je právě na turné po USA.

    Sdílejte článek:

Koncertní šňůra se jmenuje Out There Tour.

V úterý 5. srpna vystoupil Sir Paul McCartney ve městě Missoula a to se na jeho počest spolu s University of Montana rozhodlo tamní horu Mount Sentinel přejmenovat na Mount McCartney.

Horu tak na 24 hodin zdobilo velké bílé písmeno M, které mělo reprezentovat slavného britského hudebníka.

Prezident univerzity Royce C. Engstrom v oficiálním prohlášení uvedl: „Je pro nás obrovskou událostí, že u nás vystupuje legenda, jako je Paul McCartney. Nejenže tato významná koncertní událost do našeho města přivádí lidi z celého státu, ale je atraktivní také pro spoustu fanoušků z okolních států. Domníváme se, že stadion Washington-Grizzly Stadium je pro akci takových rozměrů úžasným místem.“

Zprávy o dočasném přejmenování hory na Mount McCartney přišly jen pár dní poté, co radní v Minnesotě vyhlásili 2. srpen Dnem Paula McCartneyho. Stane se tak novým každoročním svátkem.

McCartney se začátkem července v Americe vrátil na pódia poté, co předchozí dva měsíce bojoval s nepříjemnou virovou infekcí.

5. července vystoupil v Albany ve státě New York a fanouškům nabídl tříhodinový koncert.

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.