Michaela Jacksona žalují za zneužívání i pět let po smrti

  • Michaela Jacksona žalují za zneužívání i pět let po smrti Fotogalerie (83)
    • 11.08.2014
    • Tisk

    Někteří výtečníci nehodlají dopřát Michaelu Jacksonovi klid ani pět let po smrti. Padla totiž další obvinění popového krále ze zneužívání dětí.

    Sdílejte článek:

Šestatřicetiletý James Safechuck tvrdí, že když mu bylo deset let, Michael Jackson ho zneužil poté, co spolu točili reklamu na Pepsi.

Píše o tom list The Independent.

Mužův právník vznesl obvinění proti Jacksonovi v pondělí 4. srpna.

V soudním spisu se uvádí, že Jackson „naplánoval několik kroků, které Safechucka i jeho rodinu nalákaly do zdánlivého bezpečí a příjemného prostředí, což ale bylo na hony vzdálené realitě“.

Dále se v něm píše, že Jackson dosahoval úspěchů, když se opakovaně snažil o pohlavní styk a další formy sexuálního zneužívání a své oběti vymýval mozek tak, že věřila, že jde o akt lásky, který navíc místo pachatele podněcuje ona sama".

První soudní stání pro tento případ je naplánované na 4. září.

Howard Weitzman, právník zastupující Jacksonovy pozůstalé, žádá o zamítnutí žaloby.

Advokát uvádí, že žaloba je nepodložená, že s ní pan Safechuck přišel pět let po zpěvákově smrti a dvacet let poté, co mělo údajně k činům docházet. Navíc před několika lety pod přísahou vypověděl, že Jackson se k němu v té době nechoval nijak nevhodně.

Michael Jackson zemřel v roce 2009 a dříve byl obviněn ze zneužití čtyř dětí, ale v roce 2005 byl uznán nevinným. Přesto měly případy velmi negativní dopad na jeho zdraví i kariéru.


Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.