Bubeník Mr. Big kvůli vážné nemoci nemůže na turné

  • Bubeník Mr. Big kvůli vážné nemoci nemůže na turné Fotogalerie (2)
    • 28.07.2014
    • Tisk

    Mr. Big se dozvěděli a na oficiálních internetových stránkách oznámili smutné zprávy. Bubeníkovi Patu Torpeymu totiž lékaři diagnostikovali Parkinsonovu chorobu.

    Sdílejte článek:

„Se symptomy Parkinsona se potýkám už posledních pár let, ale až teď mi potvrdili tuto diagnózu a symptomy se zhoršily,“ uvádí Torpey v oficiálním prohlášení.

„Hodlám s nemocí bojovat stejně intenzivně a tvrdošíjně jako bubnuji a žít tak, abych mohl pokračovat v nahrávání a dál vystupovat, jako vždycky, jak nejlépe dovedu.“

Smutnou zprávou je fakt, že Pat Torpey tedy nebude moct bubnovat na nadcházejícím turné Mr. Big.

Kapela prý v nejbližších dnech oznámí, kdo ho na podzimní šňůře zastoupí.

Na říjnovém a listopadovém turné budou Mr. Big propagovat nadcházející novinkové album nazvané …The Stories We Could Tell.

Torpey nicméně nebude kapele chybět úplně, měl by se objevit za bicími při některých skladbách, ve kterých mu to zdravotní omezení dovolí, a také na akustických koncertech.

Nová deska …The Stories We Could Tell vyjde v měsíci září pod hlavičkou Frontiers Records. Prvního singlu se máme dočkat ještě v průběhu léta.

Zatím poslední album What If… nabídli Mr. Big v lednu 2011.

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.