Chris Martin po rozchodu skončil s vegetariánstvím

  • Chris Martin po rozchodu skončil s vegetariánstvím
    • 04.07.2014
    • Tisk

    Frontman britských Coldplay Chris Martin prozradil, že už není vegetariánem. Stravovací návyky změnil poté, co se rozešel s manželkou, herečkou Gwyneth Paltrow.

    Sdílejte článek:

Uvedl, že bude jíst maso každého zvířete, které by dokázal sám zabít.

Toto téma zmínil v rozhovoru na stanici BBC Radio 2 s moderátorem Stevem Wrightem.

„Budu jíst jen to, o čem vím, že bych sám dokázal zabít,“ uvedl Chris Martin.

Jeho odloučená manželka je striktní makrobiotička, pravidelně si ordinuje detoxikační kúry, průběžně zkouší další a další specifické způsoby stravování a také v této věci radí v rámci vlastního internetového projektu.

Zpěvák Coldplay taky promluvil o tom, jak ho po bolestivém rozchodu s Gwyneth prakticky zachránila hudba.

„V životě dospějete do bodu, kdy si říkáte, že buď můžete skočit z mostu nebo se pokusit věci změnit. Jsem si jistý, že spousta lidí na tom byla a je hůř, než já. Musíte jen najít způsob, jak to udělat.“

„Cítím vděčnost. Hlavně v uplynulých pár letech byla hudba opravdu uzdravující. Vždycky, když v životě procházím nějakými obtížnými situacemi, hudba je pro mě nejlepším přítelem a něčím, co mi pomáhá dané problémy vyřešit. Je tím, čemu se kolem půlnoci věnuji. Jsem za to vděčný. Každý den je požehnáním. Tak to cítím,“ vysvětlil Martin.

A ještě ke kapele…

Coldplay v úterý odehráli jeden ze dvou koncertů v prestižní londýnské Royal Albert Hall, které mají být podle Chrise Martina „na nějakou dobu posledními“.

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.