Festonda Cup: Nohejbalový turnaj populárních kapel se blíží! Mig 21, Wohnout, Tři sestry aj.

**
**

**
**

Festonda Cup: 30. července 2008,areál tenisových kurtů TJ Sokol Vršovice (ulice Magnitogorská)od 10 hod

**
**

**

**

Přípravy na další ročník nohejbalového turnaje česko-slovenských kapel Festonda Cup by Fotolab 2008 jsou v plném proudu. Novinkou tohoto týdne je informace o hlavní ceně pro vítěze turnaje.

Hudební tým, který skončí na prvním místě, vyhraje prodloužený víkend v luxusním sportovním komplexu Sportrelax 007 v Harrachově. Muzikanti zde mohou relaxovat po náročném festivalovém létě nebo mohou tento prostor využít k soustředění nebo natáčení desky. K dispozici jim bude sportcentrum fitness, squashové kurty, indoor golf, ale také relaxační zóna se saunou, výřivka s dvěma bazénky. Využít mohou také stylovou restauraci se dvěma terasami a bar s kvalitním sound systémem.

Nohejbalového turnaje se už tradičně zúčastní kapely: Wohnout, Vypsaná Fixa, Tři Sestry, Divokej Bill, Monkey Bussines, Mig 21, Support Lesbiens, UDG, Atari Terror, Xavier Baumaxa, Sto Zvířat, Prohrála v kartách, Lety Mimo a další.

Horkým nováčkem jsou letos skupiny Tata Bojs a Iva Frühlingová s kapelou, která je jedinou ženskou účastnicí turnaje.
 
Více informací na: www.festonda.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.