Extreme by měli mít do konce roku hotové nové album

  • Extreme by měli mít do konce roku hotové nové album Fotogalerie (2)
    • 24.06.2014
    • Tisk

    Už nějakou dobu po letech opět aktivní hard rockoví Extreme se v sobotu před vystoupením na francouzském Hellfestu účastnili tiskové konference, na níž naznačili některé nejbližší plány.

    Sdílejte článek:

Mimo jiné padl i dotaz, jestli Extreme podobně jako jiní umělci plánují vydávat samostatné singly nebo spíš EPčka místo klasických plnohodnotných alb.

Kytarista Nuno Bettencourt odpověděl: „Toto je poprvé, co jsme vyrazili na turné bez nové muziky, kterou bychom propagovali, a abych byl upřímný, jsem z toho trochu v rozpacích.“

„Víte, fakt, že jsme na některých místech kompletně hráli Pornograffitti (album z roku 1990), je něco, na co se můžeme tak trochu vymluvit. Tím pádem nemusíme mít nový materiál… Určitě pracujeme na nových věcech a do konce roku bychom měli přijít s novým albem. Nebude to malé album, bude to regulérní deska,“ prozradil dále kytarista.

Extreme vydali zatím poslední studiové album Saudades de Rock 12. srpna 2008. Bylo to třináct let poté, co nabídli předchozí nahrávku.

Ikonická rocková čtveřice, kterou tvoří zpěvák Gary Cherone, kytarista Nuno Bettencourt, baskytarista Pat Badger a nový bubeník Kevin Figueiredo, natočila páté řadové album v NRG Studios v Los Angeles.

O produkci i mix se postaral sám Bettencourt. Na desce je 13 skladeb.

V roce 2009 kapela natočila živák Take Us Alive, pro který zaznamenala vystoupení v bostonském House of Blues.

Záznam pak vyšel 4. května následujícího roku.

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze