Sevendust chystají na rok 2015 koncertní film a dokument

  • Sevendust chystají na rok 2015 koncertní film a dokument Fotogalerie (11)
    • 20.06.2014
    • Tisk

    Sevendust jsou právě v polovině aktuálního turné nazvaného „An Evening With Sevendust“, na němž podporují aktuální album „Time Travelers & Bonfires“.

    Sdílejte článek:

Kapela právě oznámila, že nadcházející koncerty zdokumentuje a připraví koncertní film, pro který použije také záznamy z dřívějších show, rozhovory a další materiál.

Koncertní část dokumentu se bude natáčet v New York City.

Sevendust tam odehrají nejprve akustický koncert a hned po něm další, klasický.

Ten chtějí zatraktivnit pyrotechnikou, použitím velkoplošných obrazovek i řady speciálních efektů.

„Produkce bude opravdu propracovaná a lidi se budou bavit,“ uvádí bubeník Morgan Rose.

A pokračuje v lákání fanoušků: „Bude to pecka, chceme tam mít ohně, draky, draky plivající ohně. Zřejmě to bude poprvé a možná naposledy, kdy nás lidi zažijí s takovouhle produkcí.“

Kytarista Clint Lowery dodává: „Naše kapela je hlavně o živém hraní a teď se to konečně chystáme zdokumentovat. Unikátní na tomto projektu je fakt, že ukážeme obě naše polohy – melodickou a agresivní – společně s našimi skalními fanoušky. Tento film je srdečná cesta, kterou ukážeme jim, našim dětem a celému světu kdo jsme, kým jsme se stali, kde jsme a kam směřujeme.“

Jako hosté se mimo jiné objeví bubeník Motley Crue Tommy Lee, kytarista Mark Tremonti a bubeník Scott PhillipsAlter Bridge a baskytarista Wolfgang Van Halen.

Výsledku se na DVD a CD dočkáme začátkem roku 2015.

Podobní interpreti

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.