Sázavafest Battle 2008: Pehu nahradí No Name

Už počtvrté O__2__Sázavafes­t,jeden z největších open-air festivalů u nás, dává možnost mladým nadějným kapelám prosadit se v husté síti hudebního showbusinessu. 28. 6. na Konopišti proběhne klání s názvem O__2__ Sázavafest Battle 2008.
 
Odborná porota složená z profesionálních muzikantů a hudebních publicistů vybrala z celkem 150 přihlášených interpretů šestici nejlepších kapel,které dostanou šanci „bojovat“ 28. 6. právě na Konopišti. Tam mimo vyvolené šestky měla vystoupit i Peha, která ovšem včera oznámila pravděpodobně konec své kariéry. Po okamžité reakci dramaturga festivalu se podařila zajistit účast kapely NO NAME, která vystoupí v sobotu již od 17h.
 
„Je to obrovská náhoda, že se nám tak v krátké době podařila Peha nahradit, myslím, že se tím ještě zvýšil kredit celé akce“, řekl Pavel Kloupar. Dále se v průběhu odpoledne a večera představí Rybičky 48, Sto zvířat, Anna K. a Kamil Střihavka. Podruhé během měsíce také vystoupí v přírodním divadle na Konopišti místní Keks. ,,Mám rád atmosféru velkých festivalů, kvalitní zvukovou aparaturu, která rozechvěje podium pod nohama – těšíme se,“řekl frontman Keks Štěpán Kojan.„To, že jsme se rozhodli uspořádat letošní Battle v prostředí Konopiště je opět dáno především tím, že je zde spojení s přírodou a to nejen partnerstvím s Ochranou fauny ČR.“ dodal Pavel Kloupar.
 
Na rozdíl od narozeninového koncertu rádia Blaník se mohou návštěvníci těšit na 2 scény – jedna hlavní a soutěžící scéna umístěná mezi amfiteátr a sudovou restauraci.O výs­ledku klání na „Kiss talent“ pódiu už rozhodnou samotní návštěvníci z publika hlasováním pomocí vstupenky. Letos se utkají Atari Terror(tvrdší rock),Bekofis(me­lodická kytarovka), My own story (progresivní kytarovka), Blue Sundown (melodický poprock ze Slovenska),Pa­nama(směs klavíru a kytar ala Coldplay) a Mary Cocaine (bigbeat z Hodonína). Vybráni budou tentokrát tři vítězové, kteří se mohou těšit ze svého velkého vystoupení na Letním O__2__ Sázavafestu, a jistě i ze zajímavých cen.
  
Vstupenky na O__2__Sázavafest Battle jsou v prodeji v síti Ticketpro a Ticketstream v ceně 220Kč a dále v Benešově v prodejně hudebních nástrojů Masarykovo náměstí 222, ve Vlašimi OD Blaník – Genemusic Prokopova 1644, v Podblackém infocentru, Zámek v Týnci nad Sázavou v informačním centru Klusáčkova 2.
  
Cena vstupenky na místě 280Kč.
Pro aktuální informace sledujte www.sazavafest.cz.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.