Sázavafest Battle 2008: Pehu nahradí No Name

Už počtvrté O__2__Sázavafes­t,jeden z největších open-air festivalů u nás, dává možnost mladým nadějným kapelám prosadit se v husté síti hudebního showbusinessu. 28. 6. na Konopišti proběhne klání s názvem O__2__ Sázavafest Battle 2008.
 
Odborná porota složená z profesionálních muzikantů a hudebních publicistů vybrala z celkem 150 přihlášených interpretů šestici nejlepších kapel,které dostanou šanci „bojovat“ 28. 6. právě na Konopišti. Tam mimo vyvolené šestky měla vystoupit i Peha, která ovšem včera oznámila pravděpodobně konec své kariéry. Po okamžité reakci dramaturga festivalu se podařila zajistit účast kapely NO NAME, která vystoupí v sobotu již od 17h.
 
„Je to obrovská náhoda, že se nám tak v krátké době podařila Peha nahradit, myslím, že se tím ještě zvýšil kredit celé akce“, řekl Pavel Kloupar. Dále se v průběhu odpoledne a večera představí Rybičky 48, Sto zvířat, Anna K. a Kamil Střihavka. Podruhé během měsíce také vystoupí v přírodním divadle na Konopišti místní Keks. ,,Mám rád atmosféru velkých festivalů, kvalitní zvukovou aparaturu, která rozechvěje podium pod nohama – těšíme se,“řekl frontman Keks Štěpán Kojan.„To, že jsme se rozhodli uspořádat letošní Battle v prostředí Konopiště je opět dáno především tím, že je zde spojení s přírodou a to nejen partnerstvím s Ochranou fauny ČR.“ dodal Pavel Kloupar.
 
Na rozdíl od narozeninového koncertu rádia Blaník se mohou návštěvníci těšit na 2 scény – jedna hlavní a soutěžící scéna umístěná mezi amfiteátr a sudovou restauraci.O výs­ledku klání na „Kiss talent“ pódiu už rozhodnou samotní návštěvníci z publika hlasováním pomocí vstupenky. Letos se utkají Atari Terror(tvrdší rock),Bekofis(me­lodická kytarovka), My own story (progresivní kytarovka), Blue Sundown (melodický poprock ze Slovenska),Pa­nama(směs klavíru a kytar ala Coldplay) a Mary Cocaine (bigbeat z Hodonína). Vybráni budou tentokrát tři vítězové, kteří se mohou těšit ze svého velkého vystoupení na Letním O__2__ Sázavafestu, a jistě i ze zajímavých cen.
  
Vstupenky na O__2__Sázavafest Battle jsou v prodeji v síti Ticketpro a Ticketstream v ceně 220Kč a dále v Benešově v prodejně hudebních nástrojů Masarykovo náměstí 222, ve Vlašimi OD Blaník – Genemusic Prokopova 1644, v Podblackém infocentru, Zámek v Týnci nad Sázavou v informačním centru Klusáčkova 2.
  
Cena vstupenky na místě 280Kč.
Pro aktuální informace sledujte www.sazavafest.cz.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze