Pražský koncert Billyho Idola se přesouvá do Lucerny

  • Pražský koncert Billyho Idola se přesouvá do Lucerny Fotogalerie (8)
    • 10.06.2014
    • Tisk

    Billy Idol vystoupí v Praze v sobotu 21. června. Původně měl koncertovat v Incheba Areně v Holešovicích, fanoušci si ho ale užijí na jiném místě.

    Sdílejte článek:

A to ve velkém sále Lucerny.

Už zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Billy Idol se z punkového průkopníka stal globální superstar a v populární hudbě získal jedinečné místo, které si udržuje už tři desítky let.

Je respektován jako někdejší punkrocker, který před mnoha lety našel způsob, jak přenést jízlivý punkový přístup do hlavních proudů popu a rocku, a zpíval skladby, které se nesmazatelně zapsaly do hudební historie.

Jako stále stejně významný umělec se v létě 2014 Billy Idol vydá na koncertní turné a dá tak fanouškům napříč generacemi šanci zazpívat si s ním některou píseň z jeho bohatého katalogu hitů.

Samozřejmě u toho nebude chybět jeho „pravá ruka“, dlouholetý partner a vynikající kytarista Steve Stevens.

Pod vlivem Sex Pistols založil Billy Idol v roce 1976 punkovou kapelu Generation X, se kterou vydal několik úspěšných desek.

Po jejím rozpadu v roce 1981 přesídlil do Spojených států, kde jeho cestu zkřížil geniální kytarista Steve Stevens a zásadní hudební partnerství bylo na světě.

Dalo vzniknout mnoha hitům včetně „Rebel Yell“, „White Wedding“, „Dancing With Myself“, „Flesh For Fantasy“, „Hot In the City“, „Eyes Without A Face“, „Cradle of Love“ a mnoha dalším.

Letos v říjnu vydá Billy Idol autobiografii Dancing With Myself a také nové studiové album, první od roku 2005.

Vstupenky na jeho pražský koncert v Lucerně pořídíte za 990 korun.

www.livenation.cz

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.