Lana Del Rey nabízí k poslechu další novinkovou píseň

  • Lana Del Rey nabízí k poslechu další novinkovou píseň Fotogalerie (6)
    • 10.06.2014
    • Tisk

    Už příští týden, konkrétně v pondělí 16. června 2014, vyjde novinkové album stále úspěšnější zpěvačky Lany Del Rey nazvané „Ultraviolence“.

    Sdílejte článek:

Navnadit se na něj můžete další ochutnávkou.

Lana Del Rey totiž nabízí k poslechu další novinkovou píseň „Brooklyn Baby“.

Zpěvačka nedávno prohlásila, že feminismus „není zajímavý koncept“. Uvedla to v rozhovoru pro magazín The Fader, s jehož redaktory probírala nadcházející album.

Na otázku, jak ve své hudbě znázorňuje ženy ve vtazích, odpověděla: „Pro mě jednoduše feminismus není zajímavým konceptem. Víc mě zajímá to, jaké jsou naše intergalaktické možnosti. Když někdo v hovoru přijde s tématem feminismu, hm, nijak zvlášť mě to nezajímá. Moje představa o skutečné feministce je taková, že je to žena, která je dost svobodná na to, aby mohla dělat cokoliv, co si přeje.“

Ve stejném rozhovoru také Lana Del Rey vysvětlila, proč loni v květnu při vystoupení v Dublinu propukla v pláč. V té době prý měla zdravotní problémy a měla pochybnosti, jestli jí pro vystupování zůstala odpovídající vášeň.

„Zdravotní problémy jsem měla snad dva roky a lékaři nebyli schopní přijít na to, co mi bylo. To je velká část mého života: často mi bývá zle a netuším, proč. Stalo se mi to v Rusku a bylo to opravdu těžké. Je opravdu hodně těžké vystupovat pro lidi, kteří o vás mají zájem, když vy sami o sebe zrovna moc zájem nemáte. Připadalo mi to smutné. Byla jsem ve smutné pozici. Bylo mi líto, že v Irsku zpívám pro lidi, kteří měli velký zájem, když jsem si nebyla jistá tím, že já ho mám taky,“ vysvětlila zpěvačka.

Na albu Ultraviolence najdete tyto skladby:

Cruel World

Ultraviolence

Shades Of Cool

Brooklyn Baby

West Coast

Sad Girl

Pretty When You Cry

Money Power Glory

Fucked My Way Up To The Top

Old Money

The Other Woman

Black Beauty (bonus track)

Guns And Roses (bonus track)

Florida Kilos (bonus track)

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.