Dokonalé zahájení léta: COCA COLA JAM ROCK ÓČKO v Žamberku (6. - 7. června)

První červnový víkend (6. – 7. června 2008) bude zasvěcen skvělé muzice. Na prvním z festivalů COCA COLA JAM ROCK ÓČKO  se v přírodním areálu města Žamberk sejde doslova „smetánka“ české hudby. Organizátoři vybudují dvě scény, pro které vymysleli dramaturgii tak, aby návštěvníci měli šanci vidět program na obou pódiích a nic jim neuteklo.
 
Na hlavní a Coca Cola scéně se od pátku 6.června až do sobotní noci 7. června vystřídají kapely Wohnout, Divokej Bill, Peha, Eastpark, Michal Hrůza, Airfare, Vypsaná fixa, Niceland, Kryštof, Chinaski, Support Lesbiens, Horkýže Slíže, Melmac Space Orchestra, The Chancers, Švihadloa mnoho****dalších. Příležitost předvést svou tvorbu dostanou i mladé talentované kapely, ale i interpreti populárního skáčka. Návštěvníci budou mít výbornou příležitost vidět a slyšet přes čtyřicet kapel.
 
Další specialitou je obří pódium – jedno z největších v České republice. Lákadlem je i působiváí laserová show, která vše doslova „dokreslí“ do 3Dprostoru. Zároveň je zajištěna obří LED obrazovka (). Festival pojede doslova na „plný pecky“, aparatura se zapotí a dosáhne hodnot 200 000W. Vzniklé rezervy výkonu pak zaručí čistý zvuk a příjemný poslech.
 
Nad Žamberkem vznikne „městečko“ tvořené nejen koncertními pódii, ale i stany, ve kterých se bude čepovat pivo Gambrinus. Žízeň uhasí i speciálně míchané nápoje u Coca Cola barů. Stánky s jídlem budou v jednotném stylu. Důraz je kladen na čistotu a variabilitu nabízených jídel. Na své si přijdou jak milovníci grilovaných mas, tak i vegetariáni. Chybět nebudou ani nejrůznější sladkosti, zmrzlina a další pochoutky. Pro návštěvníky je připraveno mnoho dalších aktivit, které si budou moci vyzkoušet. Například Coca Cola přiveze svůj zbrusu nový adrenalinový park tvořený množstvím nafukovadel pro dospělé, budou se prodávat suvenýry, trička atd…
 
Vstupenky na festival jsou k dostání v předprodeji za 250Kč (vstupenka na dva dny), prvních 6 000 předplatitelů navíc dostane i festivalový balíček. Vstupné na místě: dvoudenní za 390 Kč a jednodenní na pátek za na sobotu za 350 Kč. Děti do 12 let 100 Kč. Zdarma se na festival podívají držitelé ZTP-P, vozíčkáři a děti do 6 let.
**  

**

Část výnosu budeve smyslu hesla„Mladí seniorům“předá­naÚstavu pro postižené civilizačními chorobami.

 
Kdo nestihne dojet do Žamberku, může navštívit hned týden poté festivalCOCA COLA JAM ROCK ÓČKO v** Chrudimi 13. 6., kde se představí například kapely **Clou, Švihadlo, Eastpark, No Name a další.
 

Další akce COCA COLA JAM ROCK ÓČKOse uskuteční ještě v následujících městech**: 
**

****30. 8. Králíky

13. 9. Písek 

20. 9. Děčín.
 
FestivalyCOCA COLA JAM ROCK ÓČKOpořádá vydavatelství LP records,dceřinná firma Výběr Media s.r.o., ve spolupráci s TV ÓčkoiDnes.
 

Pravidelně aktualizované informace naleznete na:

www.jamrock.cz.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.