Nana Zorin oslaví 11 let novým albem a koncertem v Rock Café.

Tisková zpráva D Smack U Promotion

*
*

Nana Zorin oslaví 11 letvydáním nového alba ELEVN a koncertem, na kterém se představí všichni vokalisté, kteří projektem prošli.Nika.B,Dr. KaryaniEgo.L.Din­nebudou chybět na výročním koncertě Nana Zorin, jenž se koná19. března v Rock Cafév Praze. Fanoušci se mohou těšit na věci z aktuálního alba, ale dojde i na největší hity z první a druhé desky. Koncert doprovodí exkluzivními projekcemi VJ 800×600, jinak též dvorní režisér klipů Nana Zorin.
Křtít se budenové album ELEVN, jež si také návštěvníci koncertu jako první budou moci zakoupit. ELEVN vycházív limi­tované edici na Flash diskus originálním bookletem a komplet texty. Na ELEVN se také objeví spousta bonusů – remasterované hity z předchozích desek, již nedostupných singlů a především nikdy nevydané instrumentální verze písní z Shooting Stars. Připravena je i výroční reedice triček.
Skupinu Nana Zorin založili v roce 1998 tehdejší členové Načevy Martin.C a Karlos.T, kteří projekt vedou dodnes. Skupina se hned po svém vzniku zařadila mezi nejosobitější představitele české klubové scény a během deseti let vydala 3 autorské LP. V současnosti jsou jejími dalšími členy experimentální bubeník BJ Tzarr a multiinstrumen­talista Martin.Cz.
Vstupenky v předprodeji za 110,– Kč, na místě za 140,– Kč. Start 19:00.
Více info na:
www.myspace.com/nanazorin
www.nanazorin.cz
www.dsmacku.com
www.myspace.com/…ckupromotion
www.rockcafe.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze