Sunflower Caravan, The HitFakers, Fake Tapes a DJ K.Sandra to rozjedou na Future(tro) party v Rock Cafe

Tisková zpráva

Měsíc co měsíc se střídají znamení zvěrokruhu. A tak jelikož Vodnáři předali žezlo Rybám, nejpodivnějšímu, ale nejpožitkářskému znamení, je důvod uspořádat pořádnej mejdan. Protože Ryby plavou všemy směry, nemůžeme si hrat na škatulky a stylově vyhraněné koncerty, to by se Rybám tuze nelíbilo. A právě proto si na své příjdou fanoušci melodického rocku á la Placebo, funky, kterému se dá odolat jen pořádnou nakládačkou na parketu, doorsovských hammondek oblečených do dech beroucích bících a kytary i slušně našlápnutého groovy techno budoucnosti. Ryby nejsou suchaři!

Kapely SUNFLOWER CARAVAN, THE HITFAKERS, FAKE TAPES a DJ K.SANDRA se zhostí této taškařice, která by měla být poctou časů minulých ale i oslavou těch nadcházejících. A protože se tato akce uskuteční v době karnevalových rejů, je navýsost žádoucí se dostavit v pořádně vystajlovaném RETRO nebo FUTURE kostýmu. Minulost nesmí být zapomenuta.. ale budoucnost musí být objevena!

Sunflower Caravan– na české hudební scéně výjimečné trio, které teprve letos v únoru pokřtilo svou debutovou desku, ačkoliv již pár let hojně koncertuje nejen u nás ale v celé řadě evropských zemích.Jsou pověstní energickými, živelnými performancemi s originální jevištní prezentací a i když na albu mají věhlasné zpívající hosty, živě jsou čistě instrumentální kapelou. Jejich ambice se oprávněně netýkají jen českých luhů a hájů. Skutečný hudební zážitek!
The HitFakers– je jediná česko-albánská funky kapela na světě! K tanci svádějící směs hitů od Jamese Browna přes Boba Marleyho až po Steviho Wondera ve vlastních nakažlivých aranžích nenechá jediná chlapecká ústa pootevřená a nejeden dívčí zadek nerozhýbaný. Nicméně zpátky k muzice, o té jsou The HitFakers především. Trumfem kapely je především její údernost, kterou je schopna strhnout k akci fanoušky všech věkových skupin. I oni nedávno pokřtili své album na kterém je i jejich vlastní hudební produkce.
Fake Tapes- původně jen chtěli hrát počítačové střílečky. Nakonec ale založili kapelu, o které se teď na pražské klubové scéně šušká jako o "českých Placebo“. Dneska je jim v průměru dvacet a hrají emotivní kytarovku s vlivy Coldplay, Death Cab For Cutie či Foo Fighters, ale když zavřete oči, všechno přebíjí Adamův hlas neuvěřitelně podobný Brianovi Molkovi z Placebo. Fake Tapes ke konci roku také vydali svůj debut a byli též nominováni v kategorii Objev roku v Hudebních cenách Filteru za rok 2008.
DJ K.Sandra– věnuje se hraní od roku 2004, kdy preferovala převážně techno, ale do jejího zájmu začal vstupovat i tehdy na oblibě nabírající trance. Tyto dva styly současně prezentovala do roku 2006. V té době ji výrazně oslovilo melodické groovy techno s tech-trancovými prvky, kterému se věnuje dodnes spolu s tvrdším minimal technem a funky housem dnešního soundu. V brzké době se na scéně vytasí se špičkovým projektem!
Tohle nebude akce pro zewláky, tady se bude pořádně kalit! Start v 18:00 hodin. Vstupenky na místě za 99,– Kč.
Více info na:
www.myspace.com/…lowercaravan
www.myspace.com/hitfakers
www.myspace.com/thefaketapes
www.myspace.com/djksandra
www.rockcafe.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.