Bon Jovi začínají s oslavami tří dekád na scéně

  • Bon Jovi začínají s oslavami tří dekád na scéně Fotogalerie (10)
    • 22.05.2014
    • Tisk

    Americké rockové stálice Bon Jovi letos slaví 30 let na hudební scéně a mimo jiné připravily masivní kampaň ke znovuvydání kompletní diskografie.

    Sdílejte článek:

Odstartuje 1. července remasterovanou verzí alba New Jersey z roku 1988.

Deska, která se dostala na první příčku žebříčku Billboard 200, obsahuje pět hitových singlů: „Bad Medicine“, „I'll Be There for You“, „Lay Your Hands on Me“ a „Living in Sin“.

Nová verze nahrávky bude k mání ve třech mutacích: jako CD, dvoudisková deluxe edice a super deluxe kolekce dvou CD a dvou CD a jednoho DVD s bonusovými materiály.

Dvoudisková deluxe edice nabídne tři bonusy, které byly už dříve vydány jako b-strany, a také 13 dříve nikdy nezveřejněných demo nahrávek, jež byly pořízeny při natáčení New Jersey a původně se měly objevit na double-LP Sons of Beaches.

Součástí deluxe edice bude také dvaatřicetistrán­kový booklet s komentářem k bonusům a ojedinělými fotkami zachycujícími nahrávání New Jersey a následné světové turné.

Super deluxe edici doplní šedesátistránková kniha a zákulisní dokument Access All Areas: A Rock & Roll Odyssey, který natočil režisér Wayne Isham.

Ten zachytil 16 měsíců trvající světové turné Bon Jovi, včetně legendární show na Leninově stadionu v Moskvě, při němž kapela zavítala do 26 zemí.

Záznam moskevského koncertu vyšel v roce 1990 jako živák na VHS, takže tentokrát bude poprvé k dispozici na DVD.

Bon Jovi v těchto dnech stále koncertují.

Loni vydali dvanácté studiové album What About Now a jejich megahit „Livin' on a Prayer“ se dokonce po letech vrátil do hitparády Billboard.

Kapela na letošek k třicátému výročí slibuje spoustu dalších počinů a akcí.


Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze