Jennifer Lopez je oficiálně ikonou a vydá knihu

  • Jennifer Lopez je oficiálně ikonou a vydá knihu Fotogalerie (5)
    • 20.05.2014
    • Tisk

    Fanoušci popové hvězdy, herečky, porotkyně talentové soutěže i módní ikony Jennifer Lopez se na podzim dočkají bonbónku.

    Sdílejte článek:

Jennifer totiž píše knihu.

Vydavatelství Cerebra, které je součástí americké společnosti Penguin Group, oznámilo, že knížka vyjde v úterý 28. října 2014 pod názvem True Love.

Kniha bude k mání rovnou ve dvou jazycích, a to v angličtině a španělštině.

True Love se prý dočteme o období, které Jennifer Lopez označuje za „nejvýrazněji určující“ část jejího života, tedy období, kdy prošla největší osobnostní transformací.

Pro zpěvačku byly takto významné dva roky, kdy byla zároveň umělkyní, ale také matkou.

Musela přijmout největší výzvy, poprat se s obavami a postupně se z ní prý stala silnější osobnost, než kdy před tím.

Kniha má obsahovat také dříve nikdy nezveřejněné fotky.

Napsaná bude jako osobní deník s poučeními a vzpomínkami.

„Psaní True Love je pro mě hlubokou katarzí, je to osobní a uvědomuji si, jak jsem zranitelná. Kdyby mi mé děti nedávaly tolik lásky a odvahy, tenhle příběh by se nikdy neodehrál. Když jsem bojovala s tím, jestli knihu vydat nebo ne, uvědomila jsem si, že i kdyby zasáhla byť jen jednu osobu, pak by pro mě znamenala naplnění jednoho z nejvýznamnějších snažení v mém životě,“ řekla ke knize JLo.

Část výtěžku z prodeje publikace získá nadace The Lopez Family Foundation, která pomáhá přispívat ke zlepšení zdraví a života znevýhodněných žen a dětí.

Oznámení o přípravách knihy přišlo den poté, co byla Jennifer Lopez při udílení hudebních cen Billboard Music Awards v Las Vegas vyhlášena ikonou, obdržela tzv. „Icon Award“.

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.