Velvet Revolver opět chystají konkurz na zpěváka

  • Velvet Revolver opět chystají konkurz na zpěváka Fotogalerie (3)
    • 19.05.2014
    • Tisk

    dá se, že Slash a spol zatím stále definitivně nepohřbili kapelu Velvet Revolver, kterou dal kytarista s typickým poznávacím znamením v podobě cylindru dohromady v roce 2002.

    Sdílejte článek:

ZSpolu s ním v ní od samého začátku působili bývalí kolegové z Guns N´Roses baskytarista – Duff McKagan a bubeník Matt Sorum.

Slash se o tom minulý týden zmínil v rozhovoru, který na červeném koberci desátého ročníku benefičního koncertu pro organizaci MusiCares MAP v Hollywoodu poskytl rockovému žurnalistovi Lucasovi H. Gordonovi.

K aktuálnímu stavu Velvet Revolver kytarista uvedl: „Myslím, že budeme zkoušet dalšího potencionálního zpěváka. Takže tohle je v plánu. Ale příští rok a půl budu na turné s mou sólovou kapelou, takže…“

Velvet Revolver mají na kontě dvě vydaná plnohodnotná alba: Contraband z roku 2004 a Libertad z roku 2007.

Zpěváka Scotta Weilanda vyhodili v dubnu 2008.

Po čtyřech letech se s ním dali znovu dohromady v lednu 2012. To ale bylo pouze kvůli exkluzivnímu vystoupení čítajícímu čtyři songy, které odehráli v Los Angeles na tribute akci pro skladatele Johna O'Briena.

Jednu dobu se v médiích vyrojily informace o tom, že se kapela spojí s frontmanem Stone Sour a Slipknot Coreym Taylorem. Údajně už dokonce natočili dema desítky skladeb.

Slash ale takovou spolupráci následně vetoval.


Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze