Maximo Park budou mít v úterý v Roxy jako support Kill The Dandies

Tisková zpráva Roxy Promotion a D Smack U Promotion

V úterý 24.února se v Česku premiérově představí vynikající britská kytarová parta Maximo Park, která byla se svým prvním albem nominovaná na prestižní Mercury Music Prize. Jako předkapela vystoupí tuzemští Kill The Dandies.

Tenhle jedinečný pražský gang po definitivním rozpadu M. P. & The Nihilists vtrhl na scénu jako uragán. Založen dvěma hlavními nihilisty La Petite Sonjou (voc/keyb) a Hankem J. Manchinim (voc/guit) a old schoolovým punkovým kytaristou Richardem Fischerem (Take Death), doplněný o bubeníka Wratislava Plachetu (ex-The Nihilists, Green Monster) a těžkotonážního baskytaristu Martina Růžičku ze spřátelených industriálních The Ritchie Success, namíchal smrtící zvukový koktejl garážového rocku šedesátých let, hammondových stěn, elektronických smyček a útočných kousavých kytar. Po loňském singlu s názvem „I Want It“, kde se objevuje i cover verse od jejich berlínského přítele a šéfa labelu Pale Music Steve Morella, v současné době připravují albový debut s jejich typickým psychedelicky garážovým rockabilly soundem. Ten by měl v tuzemsku vyjít na jaře na jejich vlastní značce Drug Me Records a v zahraniční na berlínském lebelu Pale Music/Pale House Rock.

Koncert Maximo Park a Kill The Dandies bude zcela jistě strhující záležitost! Klub bude otevřen od 19:00, Kill The Dandies spustí v 19:30 a přibližně ve 20:30 nastoupí na podium Maximo Park.

Vstupenky za 350,– Kč + poplatky jsou k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal, na místě za 450,– Kč.
Více info na:

www.myspace.com/nastydandies

www.killthedandies.com

www.myspace.com/maximopark
www.maximopark.com
www.roxy.cz
www.myspace.com/…ckupromotion
www.dsmacku.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz