Monkey Business oslaví narozeniny opět na Vyšehradě

  • Monkey Business oslaví narozeniny opět na Vyšehradě Fotogalerie (3)
    • 13.05.2014
    • Tisk

    Monkey Business mají za sebou jarní část letošního turné s názvem „Vyznavači dobrých mrvů“ a teď se pilně připravují na pražský koncert, kde tradičně oslaví narozeniny – letos už čtrnácté.

    Sdílejte článek:

Koncert se opět uskuteční v areálu Hospůdky na Hradbách na pražském Vyšehradě – a to příští čtvrtek 22. května.

Každý koncert letošního turné je specifický tím, že se na něm představí speciální hosté.

Nejinak tomu bude i v Praze, kde se na pódiu objeví Wabi Daněk a Richard Tesařík.

Další hudební překvapení si kapela nechává ještě pro sebe.

Předkapelou bude nový projekt bývalého člena legendární britské formace Freak Power Ashleyho Slatera s názvem Kitten & The Hip a bubenická parta Recyklas.

Jedná se o čtveřici bubeníků, kteří předvádějí originální bubenickou show hrou na barevné kontejnery pro tříděný odpad a další recyklované nástroje.

Přestože v Monkey Business působí sedm členů (Roman Holý, Matěj Ruppert, Tonya Graves, Ondřej Brousek, Pavel Mrázek, Martin Housek a Olda Krejčoves), kapela hraje stále ve stejné sestavě.

Nezměnil se ani neutuchající zájem věrného publika, které plní sály a klubové prostory už čtrnáct let. Důkazem popularity je i letošní opětovná nominace na Ceny Anděl – Matěje Rupperta v kategorii „zpěvák roku“ a písně „Up to speed now“ v kategorii „videoklip roku“.

Letošní koncertní šňůra má jarní i podzimní část a je věnována tomu nejlepšímu, co kapela za celou historii vytvořila, hlavně skladbám z jejího posledního sedmého alba Happiness of Postmodern Age.

Kromě hudební složky se turné věnuje podpoře třídění odpadu.

„Budeme se snažit být zase nejlepší jako vždycky a v rámci ´dobrých mrvů´ pamatovat i na ´dobré mravy´, proto se snažíme i tímto způsobem propagovat myšlenku třídění odpadu a recyklace,“ dodává Matěj Ruppert.

Areál, v němž se uskuteční narozeninový koncert, bude otevřený od 17ti hodin a vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketpro.

www.monkeybusi­ness.cz


Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.