JAGUAR LOVE

JAGUAR LOVE – trio složené z bývalých členů

Pretty Girls Make Graves a Blood Brothers vystoupí koncem června v Praze

Blood Brothers porušili nejspíš svoji krevní přísahu tím, že se kapela v minulém roce rozpadla a Pretty Girls by zase mohli obsadit „hroby, které si připravili“, ale duch obou těchto kapel žije dál díky Jaguar Love.
Trio J-Love se skládá z bývalých členů Blood Brothers – Johny Whitney (zpěv, piano) a Cody Votolato (kytara, basa), společně s bývalou členkou Pretty Girls Make Graves – J. Clark (bicí, basa, klávesy).
Jaguar Love velmi zaujali kapelu Queens of the Stone Age se kterou vystoupili na jejich turné v minulém roce a zároveň se jim podařilo podepsat dlouhotrvající a celý svět pokrývající smlouvu s Matador Records.
Jaguar Love se take přidali k dalšímu počinu kapely Pretty Girls Make Graves zrozenému z popela pod jménem The Cave Singers.
Nenechte si ujít debutové album Jaguar Love, v produkci J. Clark, které by mělo vyjít již letos v létě. A zatímco ještě není úplně jasno co mají Jaguar Love za lubem, kapela svým posluchačům slibuje „nekonečnou šňůru vystoupení“, která odstartovala 14. března v „Everywherepolis“ a jejichž jedna zastávka bude také 30.6. v pražském Lucerna Music Baru
Koncert se uskuteční od 21:00 v Lucerna Music Baru. Vstupenky jsou k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream, Ticketportal a v pokladně klubu za 160,– Kč + poplatky, na místě 220,– Kč.
Více info na:

www.myspace.com/jaguarloveband
www.musicbar.cz

www.dsmacku.com
www.myspace.com/…ckupromotion

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze