RGM Live Space má už první koncert prvního kola za sebou…soutěžící kapely čekají na hlasování

Velký sál pražské Akropole zažil premiérový koncert prvního kola soutěže talentovaných kapel RGM Live Space (11.2.2009). Zájem diváků, kterých bylo více než dvě stovky, potvrdil náklonnost publika k dobré hudbě bez ohledu na zvučnost jmen. Na programu bylo vystoupení The Roads, Reskata, The Chruščov, Doowhenblade a Living Room.Večerem provázela Marcela Skřivánková, moderátorka známá z obrazovky Televize Óčko.
Všechny kapely, které vystoupily během večera hrály výborně a jen tak potvrdily správnou volbu odborné poroty, která je nejen vybrala ze základního kola, ale také pozorně naslouchala jejich výkonům přímo na místě. Následně po konci programu mohli dávat diváci své hlasy do připravených boxů.
Záznam prvního koncertu RGM Live Space (11.2.2009) z Akropole můžete vidět v Televizi Óčko premiérově v sobotu 28. února ve 20:00 a v reprízách 3.3. ve 20:00 a 8.3. ve 14:30 . Hlasovat pro svého favorita z úvodního kola lze až do konce vysílání první reprízy záznamu (tj. do půlnoci 3.3.2009) formou sms ve tvaru – Kapela 1 –5, sms na číslo 900 11 07 pro ČR, cena jedné sms 7 Kč , pro SR ve stejném tvaru na číslo 6661, cena jedné sms 0,199 EUR pro SR) . Po spočítání hlasů budou uveřejněny výsledky a jména/jméno postupujících.
Z tohoto, i každého dalšího prvního kola, postoupí dva vítězové – poroty a diváků.  
Druhý koncert prvního kola soutěže RGM Live Space bude opět v Paláci Akropolis 11. března 2009 od 18:00 hodin, vstup zdarma. Vystoupí The Pure, Love Gangsters, Afrodisiak, L.A. a My Wave.
Stručné informace o všech 25 postupujících kapelách jsou uveřejňovány na www.rgmlivespace.cz nebo www.rgm.cz, stejně tak jako podrobnější a pravidelné zprávy.
 
Na druhém koncertu prvního kola  RGM Live Space (11.3.2009) vystoupí:
L.A.
Plzeňská kapela hlásící se ke stylu death – pop vznikla v roce 2005. První veřejný koncert odehráli v březnu 2006, natáčení promo desek přišlo na řadu v srpnu 2006 a 2007.
Více info o L.A. na http://bandzone.cz/la .
L.A. jsou: Pavel Houf – zpěv, kytara, Filip Horák – kytara, Jarda Štrunc – baskytara, Honza Bohunčák – bicí
 
My Wave
My Wave vznikla v Kroměříži v roce 2006. Jejich styl by se dal charakterizovat jako rock – alternative.
Více info o My Wave na http://bandzone.cz/mywave .
My Wave jsou: Martin Čech – bicí, Daniel Dostál – kytara, Martin Truhlář – zpěv, Petr Karlík – basa, Vítězslav Novotný – kytara.
 
Afrodisiak
Afrodisiak je hudební skupina z Prahy, která kombinuje převážně reggae a raggamuffin s prvky hip-hopu. V živé produkci skupiny ovšem uslyšíte i ska, jungle, funk aj. Vznikla v roce 2006. Více info o Afrodisiak na http://bandzone.cz/afrodisiak a na http://www.afrodisiak.cz/.
Afrodisiak jsou : MC Turner – zpěvák, kytarista, Daddy Mike – bicí, Dan Hot – kytarista.
Se skupinou vystupuje celá řada hostů především kytarista a Turnerův bratr Miller /USA,CH/. Štěpán /CZ/ na pozoun a řada MC´s jako Jordan, Jah Atom, Dr. Kary aj.

Love Gangsters
Electro-pop-punková formace LOVE GANGSTERS vznikla v roce 2001 v Českých Budějovicích.  Debutové album VIVA SICHERHEITS vyšlo roku 2007. Nejsou žádní začátečníci, stihli už  předskakovat hvězdám jako třeba SCOOTER,  FAITHLESS, YOUNG GODS nebo ADAM BOMB. Hráli už na mnoha festivalech, bodovali v rádiích. V současné době dokončují práce na novém albu pod názvem MUSIC OUTSIDERS, které by se na trhu mělo objevit v květnu 2009.
Více info o Love Gangsters na http://bandzone.cz/lovegangsters a na http://www.lovegangsters.com/.
Love Gangsters jsou: Marotha – basa, zpěv, Junker – klávesy, Štípke – bicí.

THE PURE
Pražská alternativní partička, jejíž vznik lze datovat do roku 2006.
Více info o THE PURE na http://bandzone.cz/thepure a na http://www.thepure.eu/
THE PURE jsou: Milan – zpěv, Jan – kytara,piano, Ivan – kytara,synth, Chris – bass a Lucas – bicí.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze