Novou desku se Sixx: A.M. nahrává i bubeník Foo Fighters

  • Novou desku se Sixx: A.M. nahrává i bubeník Foo Fighters Fotogalerie (1)
    • 05.05.2014
    • Tisk

    Víc než před rokem baskytarista Nikki Sixx prohlásil, že by rád nahrával s bubeníkem Foo Fighters Taylorem Hawkinsem. Teď se zdá, že slovo dalo slovo a Hawkins se skutečně podílí na natáčení příští desky Sixx: A.M.

    Sdílejte článek:

Sixx loni 12. dubna napsal na Twitter: „Bylo by skvělé, kdyby Taylor Hawkins nahrál bicí do některých nových songů Sixx: A.M. Jeden z mých nejoblíbenějších bubeníků. Co vy na to?“

V té době si Foo Fighters užívali zaslouženou pauzu, ale Hawkins nezahálel a spolu s frontmanem Davem Grohlem vystupoval v rámci akcí na podporu dokumentu Sound City.

Po roce teď Nikki Sixx potvrdil, že se mu podařilo bubeníka pro Sixx: A.M. získat.

V sérii vzkazů na Twitteru nejprve zmínil, že Hawkins bude hostem jeho rádiového pořadu Sixx Sense. Později s nadšením oznámil, že má obrovskou radost, protože bubeník Foo Fighters přijal jeho nabídku na společné nahrávání.

Už v loňském rozhovoru pro magazín Loudwire baskytarista Sixx: A.M. uvedl, že tentokrát kapela upouští od dřívějšího konceptu, kdy její alba byla jakýmsi soundtrackem k jeho knihám.

„Přijímáme spoustu výzev a hudebně se posouváme úplně jinam, takže to, co jsme zatím vytvořili, vůbec nezní jako předchozí tvorba Sixx: A.M.,“ vysvětlil Sixx.

Zmínil také, že některé skladby budou pro posluchače velkým překvapením, budou nečím, co by rozhodně od rockové kapely nečekali.

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.