Eminem zakládá soutěžní ligu rapových "bitev"

  • Eminem zakládá soutěžní ligu rapových "bitev" Fotogalerie (11)
    • 30.04.2014
    • Tisk

    Jeden z nejslavnějších a nejúspěšnějších rapperů současnosti oznámil, že spouští soutěžní rapovou ligu nazvanou „Total Slaughter“.

    Sdílejte článek:

Cílem projektu Total Slaughter je zvýšit povědomí o rapových „bitvách“, které Eminemovi v době, kdy žil v americkém Detroitu, pomohly odstartovat kariéru.

Vůbec první „battle“ se uskuteční 12. července v klubu Hammerstein Ballroom v New Yorku.

V přímém přenosu jej budeme díky spolupráci s Eminemovou filmovou společností Shady Films moci sledovat na stránkách WatchLOUD.

Utkat se mají Joe Budden, který je v nabídce Emova labelu Shady Records, a Hollow Da Don.

Další soutěžní dvojicí budou rappeři Murda Mook a Loaded Lux.

V rámci projektu se chystá také online reality seriál Road to Total Slaughter.

„Jsem zapáleným fanouškem battlů, takže tohle je něco, co jsem vždycky chtěl realizovat,“ řekl Eminem magazínu Rolling Stone.

„Takhle jsem začínal a zároveň jsem se učil nahrávat desky a všechno kolem práce ve studiu. Všechno je to o zapálení pro věc a soutěživosti. Bavilo mě to stejně, ať už jsem vyhrál nebo prohrál. Je to o tom, že se zúčastníte.“

Eminemův manažer Pete Rosenberg nicméně uvedl, že sám slavný rapper soutěžit nebude.

„Nemyslím, že by to dávalo smysl. Všichni o něm všechno vědí, takže by byl snadným cílem. A co si budeme povídat, na něco takového se musíte připravovat, musíte být ve skvělé formě, musíte trénovat mozek. A Marshall to už dlouho nedělal.“

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.