Rapper RZA dal Raekwonovi třicetidenní ultimátum

  • Rapper RZA dal Raekwonovi třicetidenní ultimátum Fotogalerie (7)
    • 25.04.2014
    • Tisk

    Spor a slovní přestřelky mezi dvěma rapery z formace Wu-Tang Clan ve středu vyvrcholily ultimátem. RZA to prozradil v rozhovoru pro magazín Sports Illustrated.

    Sdílejte článek:

Tomu řekl, že dal Raekwonovi třicetidenní ultimátum na to, aby se dohodl na podmínkách. V opačném případě prý riskuje, že nebude na novém albu A Better Tomorrow.

„Album by podle plánu mělo vyjít v červenci,“ uvedl producent RZA.

„Pokud se nedohodneme v příštích třiceti dnech, pak to bude muset být album bez Raekwona, případně deska nikdy nevyjde. I to je velmi pravděpodobné.“

„Nikdy jsem nechtěl vydat desku, aniž by se na ní objevili všichni členové Wu-Tangu,“ pokračoval RZA.

„Na druhou stranu ale nechci, aby fanoušci přišli o tuhle úžasnou muziku, na které pracujeme po celý poslední rok. Čeká nás tím pádem opravdu těžké rozhodování, ale na to, abychom ho udělali a přišli s nějakým řešením, máme ještě asi třicet dní,“ vysvětlil dále producent.

Podle toho, co dále RZA řekl, deska, jež bude nástupcem počinu 8 Diagrams z roku 2007, vyjde tak na 90%.

Raekwonův manažer Anel Pla se k celé události a čerstvému ultimátu odmítl vyjádřit.

Minulý týden nicméně Raekwon magazínu Rolling Stone řekl, že se zatím od práce na nové desce distancuje, protože se ještě musí doladit spousta podrobností a podepsat příslušné smlouvy.

Uvedl taky, že RZA je člověk, kterého má hodně rád, ale že byl na vrcholu v 90. letech minulého století. Teď je nová doba a tudíž je potřeba, aby se o to hlavní na nové desce Wu Tang Clan postaral někdo jiný.

Přirovnal to k situaci, kdy se bývalý hráč sportovního týmu stane trenérem a po letech se chce vrátit zpátky mezi členy mužstva. Tam to také nejde.

RZA zase v pondělí prohlásil, že by celou záležitost raději řešil mimo média, ale že se o pocitech a názorech druhé strany dozvídá právě jen z médií. Z bývalých „bratrů“ se navíc prý změnili v obchodní partnery.

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.