RGM Live Space – zve na první koncert kapel

Kapely vybrala porota ve složení Pavel Anděl, Milan Cais, Michal Dvořák, Jan Čechtický, Jan Ponocný, Jiří Balvín, Martin Rigler a Petr Dokládal
RGM Live Spacenabírá na obrátkách. Začíná být více vidět a určitě mnohem více zajímavější a hravější pro publikum****a fanoušky.
Úvodní koncert a zároveň základní kolo soutěže pro prvních pět z 25-ti kapel, které postoupily z náročného výběrového kola (přihlášek přišlo 431), bude v pražské Akropoli, ve středu 11. února 2009 ve Velkém sále od 18:00. Vstup je zdarma.
Z tohoto „klání“ vzejdou 2 vítězové (poroty a diváků), v případě shody 1 vítěz. Tento princip je zachován i pro všechna další kola RGM Live Space.
Pro toho, kdo nestihne zajít přímo do Paláce Akropolis, odvysílá TV Óčko premiérovězáz­namv sobotu 28. února ve 20:00 a zopakuje 3.3. ve 20:00 a 8.3. ve 14:30.
Váhající či fanoušci konkrétních skupin pak budou mít ještě další šance přijít se podívat na základní kola, opět v Akropoli, a to 11.3., 15.4., 13.5. a 10.6., kde se vždy po pěti formacích představí všichni, které určila porota.
Hlasovánío pos­tupujících kapelách: proběhne přímo v místě konání koncertů v Akropoli formou lístečků do hlasovacích boxů a po koncertech formou sms (tvar Kapela 1 –5, sms na číslo 900 11 07 pro ČR, cena jedné sms 7 Kč , pro SR ve stejném tvaru na číslo 6661, cena jedné sms 0,199 EUR pro SR). Hlasovat lze ihned po koncertu do konce vysílání první reprízy záznamu koncertu na TV Óčko. Podrobnější info na www.rgmlivespace.cz.
Medailonky o všech 25 postupujících kapeláchbudou na www.rgmlivespace.cz od 4. února.
Všechny koncerty odvysílá a zreprízuje TV Óčko přesně podle domluvených termínů (více info na web stránkách www.rgmlivespace.cz).
Ať už patříte k možným soutěžícím nebo se stanete fanoušky a diváky soutěže nebo vás to prostě jenom zajímá, nahlédněte na webové stránky, kde se dozvíte podrobnější a aktuální informace – www.rgmlivespace.cz nebo www.rgm.cz .
Složení odborné poroty soutěže RGM Live Space:
předseda Pavel Anděl, Jiří Balvín (TV Televize Óčko), Martin Rigler (Rádio Kiss), Petr Dokládal (Export Manager RGM Entertainment s.r.o.) a renomovaní hudebníci Jan Ponocný, Jan Čechtický, Milan CaisaMichal Dvořák.
Cena pro vítěznou kapelu či dvě vítězné kapely:
RGM Live Space kapele (pokud dojde ke vzácné shodě poroty a příznivců) garantuje plný service produkční a vydavatelské agenturyRGM Entertainment. A to od vydání vlastního CD, přes zajištění koncertování na velkých hudebních festivalech, až například po hraní singlu v rádiích a klipu v televizích…
Časový plán prvního ročníku soutěže RGM Live Space:
+ listopad 2008 – vyhlášení soutěže RGM Live Space
+ 20.1.2009 – uzávěrka platných přihlášek
+ leden 2009 – výběr soutěžících odbornou porotou (celkem 25 kapel)

+ únor-červen 2009 – základní kola

+ září a říjen 2009 – dvě semifinálová kola
+ říjen 2009 – velké finále a vyhlášení vítězů
Z každého základního kola postoupí dvě skupiny, které se utkají ve dvou semifinálových kolech (16. a 30.9.09). Pak budeme znát čtyři nejlepší, jež se budou ucházet o přízeň publika a poroty ve finále 22.10.2009.
Kuriozitou celé soutěže RGM Live Space je, že může mít dva výherce – a to v případě, že se neshodnou hlasující fanoušci a porota. Pokud se shodnou, pak bude vítěz jen jeden.
RGM Live Spacepořádá a organizuje RGM Entertainment
Ať už patříte k možným soutěžícím nebo se stanete fanoušky a diváky soutěže nebo vás to prostě jenom zajímá, nahlédněte na webové stránky, kde se dozvíte podrobnější a aktuální informace – www.rgmlivespace.cz nebo www.rgm.cz .

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.