Puff Daddy vystoupí s projevem na washingtonské univerzitě

  • Puff Daddy vystoupí s projevem na washingtonské univerzitě Fotogalerie (5)
    • 18.04.2014
    • Tisk

    Puff Daddy příští měsíc převezme čestný titul na Howardově univerzitě. Vrátí se tak na vysokou školu v hlavním městě Ameriky Washingtonu, kde studoval koncem 80. let minulého století.

    Sdílejte článek:

Slavný rapper, vlastním jménem Sean Combs patří mezi pět osob, které 10. května čestný titul získají.

Na slavnostní události, která se uskuteční už po 146. Puff Daddy také vystoupí s projevem.

Wayne Frederick, prezident Howardské univerzity, se vyjádřil k rozhodnutí pozvat rappera a požádat ho o veřejný projev: „Je nám ctí, že pan Combs vystoupí jako řečník. Sedával v lavicích, kde dnes sedávají naši studenti, pohyboval se po dvoře a jako řada našich bývalých studentů dosáhl velkého úspěchu.“

„Víme, že dokáže naše posluchače inspirovat k tvrdé práci a k tomu, aby usilovali o skvělé výsledky,“ dodal prezident univerzity.

O tom, že je Puff Daddy opravdu úspěšný, není pochyb.

Za loňský rok se stal nejvíc vydělávající osobností v oblasti hip-hopu.

Na první místo žebříčku Cash Kings hip-hopových hvězd, které jsou nejlépe placené, se dostal díky příjmům kolem 50 milionů amerických dolarů (v přepočtu jde o 1 miliardu 50 milionů korun).

Kromě koncertů a prodeje desek mu spoustu peněz vydělaly také vlastní značka vodky Ciroc, vydavatelství Bad Boy a oděvní řada Sean John.

V březnu roku 2013 ho také magazín Forbes jmenoval nejbohatší hip-hopovou hvězdou, jejíž majetek se odhaduje na 580 milionů amerických dolarů.

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.