Moderní Wi-Fi internetové rádio

BLIK Wi-Fi
Rádio pro nastupující digitální generaci
BLIK Wi-Fi je předním představitelem nové generace moderních rádií uspokojující rozmanité a náročné požadavky nového digitálního světa.
BLIK Wi-Fi má přístup k tisícům internetových stanic z celého světa a zprostředkovává tak nepřeberné množství různorodého obsahu vysílaného do éteru. Můžete poslouchat sambu z brazilského rádia Caraibas, New Orleans Jazz z rádia WWOZ nebo dokonce přímý přenos baseballu z New Yorku na rádiu WFAN660 – vše co BLIK potřebuje je širokopásmové Wi-Fi připojení k internetu a svět radiových stanic je váš.
BLIK Wi-Fi také poskytuje příjem tradičního FM rozhlasového vysílání, komplexní funkce elektronického budíku a lze jej využít i jako reproduktorový systém pro iPod®.
Díky vynikajícímu audio projevu patřícímu k nejlepším ve své třídě a schopnosti stahovat hudbu přímo z PC či Mac, se BLIK Wi-Fi stává nejvýznamnějším představitelem nově nastupující generace digitálních rádií.
Hlavní rysy BLIK Wi-Fi:
+ snadný přístup k více než 11500 stanic
+ příjem FM rádia včetně RDS
+ schopnost stahovat hudbu z PC či Mac
+ digitální rádio-budík včetně funkcí sleep a snooze (usínání a dospání)
+ velký černý LCD displej s ikonami
+ předvolby 8 – 10 stanic
+ možnost fungování jako reproduktorový systém pro iPod®
+ součástí je kompaktní dálkové ovládání
+ 3,5mm konektor na sluchátka
+ stereo RCA výstupní konektory
Hlavní rysy budíku:
+ možnost buzení prostřednictvím internetového rádia, FM rádia či bzučákem
+ dvě různé paměti pro nastavení budíku
+ možnost nastavit jednorázový, denní, týdenní a víkendový režim buzení
+ možnost nastavit dospání od 5–60 minut
+ možnost nastavit usínání v intervalech od 15–90 minut
Co je obsaženo v balení:
+ kompaktní dálkové ovládání
+ M-port kabel (pro připojení podobných zařízení jako MP3 přehrávač k BLIKu)
+ adaptér 240V
+ návod k použití
Media player
BLIK Wi-Fi také v plné míře nabízí funkce media palyeru (přehrávaní hudby), umožňuje uživateli přehrávat hudební soubory uložené na PC nebo Apple Mac připojenému k místní Wi-Fi síti.
Jednoduchost
Vzhledem k jednoduchému a intuitivnímu ovládání bez nutnosti stahování a nahrávání dalšího softwaru, nemůže být používání rádia BLIK Wi-Fi jednodušší.
Připojení k Wi-Fi síti
BLIK Wi-Fi se automaticky připojí k existující Wi-Fi síti a zprostředkuje tak přístup k aktuálnímu seznamu stanic. Následně můžete jednoduše vybírat stanice podle země nebo žánru a vychutnat si poslech Vašeho oblíbeného rádia. BLIK Wi-Fi podporuje šifrování WEP, WPA, a WPA 2.
Seznam stanic
BLIK Wi-Fi je v současné době schopno zprostředkovat příjem více než 11500 stanic, přičemž další se přidávají každým dnem. Seznam stanic je denně aktualizován, z čehož vyplývá, že BLIK Wi-Fi má k dispozici vždy nejnovější stanice. Při každém vypnutí a opětovném zapnutí si BLIK Wi-Fi automaticky stáhne nejaktuálnější seznam stanic.
M-Port – podpora přehrávání z iPod ® či MP3
M-Port technologie firmy REVO umožňuje rychlé a snadné připojení iPod ® (nebo jiného MP3 zařízení či zdroje hudby) k BLIKu Wi-Fi. S použitím propojovacího kabelu dodaného v balení BLIKu jednoduše propojte iPod ® (nebo jiné podobné zařízení) s konektorem M-Port na straně BLIKu, a v mžiku tak získáte reproduktor s širokopásmovým digitálním audio projevem nejvyšší kvality.
Dálkové ovládání
Dálkové ovládání BLIKu Wi-Fi Vám umožňuje přístup k základním i pokročilým funkcím, pohodlně z místa poslechu i na druhé straně místnosti. Jednoduše na dálku ovládáte základní funkce jako je výběr stanice, ovládání hlasitosti, volba předvoleb atd. Rovněž pokročilé funkce jako je nastavení budíku a usínání / dospání lze ovládat pomocí dálkového ovládání.
rozměry:výška 70mm, šířka 255mm a hloubka 120mm
barva: Blik je dostupný v černé nebo bílé barvě
 
A VY MÁTE JEDINEČNOU MOŽNOST TOTO SKVĚLÉ RÁDIO VYHRÁT, PŘÍMO NA STRÁNKÁCH ABRADIA!!!!!
http://www.abradio.cz/…-blik-wi-fi-#78

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.