US3 – před více než dvěma lety odehráli strhující koncert v Lucerna Music Baru, na duben se chystá repete

Tisková zpráva D Smack U Promotion a Lucerna Music Bar

US3 je kapela, jejichž koncerty patří vždy mezi neobvyklé a nezapomenutelné hudební zážitky. Naposledy jsme jejich koncert zažili v listopadu 2006 v pražském Lucerna Music Baru a že se jednalo o skutečně strhující koncert potvrdí všichni, kteří tam tenkrát byli.
Nyní, po více než 2 letech, se US3 opět chystají na místo činu, aby nás přesvědčili o tom, že i jejich připravované album, které vyjde v dubnu, bude albem, které si budete rádi pouštět zas a znovu.
Pro neznalé ale zvídavé Geoffa Wilkinson stručně svůj projekt představuje:
„Us3 je vlastně mým hudebním dítětem. Narodilo se v roce 1992 jako experimentální fúze hip hopu a jazzu s využitím starých samplů z katalogu Blue Note Records. Nechtěl jsem ale, aby to bylo úplně retrospektivní, a tak jsem k tomu přimíchal americké rapery a řadu mladých jazzových hudebníků z rozvíjející se jazzové scény v Londýně. Mou původní myšlenkou bylo, že by se hudba Us3 měla skládat ze tří elementů: starých jazzových samplů, boom bapu s rapem a navrch sóla mladých jazzmenů. Tím jsem kvitoval minulost, přitom pevně stál v přítomnosti a zároveň hleděl do budoucnosti. Chtěl jsem lidem rozšířit obzory. Chtěl jsem předat pochodeň.
Co se stalo poté, je už hodně dlouhá historie…
Nyní vydávám hudbu nezávisle na svém vlastním labelu. Nové album je už připraveno a bude vydáno v dubnu tohoto roku. Us3 se také letos opět vydá na turné.“
Koncert US3 se odehraje 14.4. v pražském Lucerna Music Baru. Otevřeno bude od 20:00. Vstupenky jsou k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 400,– Kč + poplatky, na místě za 500,– Kč. V pokladně Lucerna Music Baru za cenu bez poplatků.
Více info na:
www.myspace.com/us3music
www.us3.com
www.musicbar.cz
www.myspace.com/…ckupromotion
www.dsmacku.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.