Do éteru vplouvá nové M Radio - Nechte se naladit

  • Do éteru vplouvá nové M Radio - Nechte se naladit Fotogalerie (12)
    • 02.04.2014
    • Tisk

    Do éteru vplouvá nové M Radio, které ocení všichni, kdo v dnešním světě hledají klid. Nabídne vyvážený poměr české a zahraniční hudby, autorské pořady i zprávy, které jsou objektivní, a přesto umí potěšit.

    Sdílejte článek:

Od začátku dubna 2014 začíná vysílat nové rádio, které si klade za cíl rozdávat radost posluchačům zhruba od 25 do 55 let výběrem českých a zahraničních hitů od 80. let do současnosti. „Program M Radia je sestaven tak, aby nabídl vyvážený poměr české a zahraniční hudby zhruba od zlatých osmdesátek až po současnost. Ve vysílání uslyšíte také řadu autorských pořadů a rubrik, které zpestří a rozzáří váš den,“ naznačuje Patrik Pašek z M Radia. Posluchači se můžou mimo jiné těšit na rozhlasovou verzi stand-up show s komiky oblíbeného pořadu Na stojáka. Moderátory pořadu s názvem Vysíláme Ve Stoje budou známé osobnosti Karel Hynek, Daniel Čech, Mgr. Kuna, Dominik Heřman Lev, Ester Kočičková či Lumír Tučeka to již od 9.4. Nechte se naladit!

V době, kdy se na nás ze všech stran hrnou převážně negativní zprávy typu zvyšující se nezaměstnanosti, zdražování potravin, epidemií nemocí, dopravních nehod a živelných katastrof se M Radio vydává cestou jinou. Kromě zmiňovaných událostí se totiž v té samé době děje také spousta hezkých věcí, o jejichž existenci by lidé rádi věděli. M Radio se chystá informovat pravdivě, ale zaměří se také na to, že byl vynalezen nový lék, dokončen dlouhý a náročný projekt, jehož výsledky mají pro lidstvo naprosto zásadní význam nebo že hranice lidských možností byly opět posunuty. Nechte se naladit!

M Radio, které by rádo vneslo mezi české posluchače nadhled, humor a pohodu bude možné naladit na webových stránkách www.mradio.cz, na serverech ABradio.cz a Play.cz. Do budoucna ho bude možné poslouchat i v chytrých telefonech a v procesu je také udělení licence pro pozemní digitální vysílání DAB. Nechte se naladit!

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze