Do éteru vplouvá nové M Radio - Nechte se naladit

  • Do éteru vplouvá nové M Radio - Nechte se naladit Fotogalerie (12)
    • 02.04.2014
    • Tisk

    Do éteru vplouvá nové M Radio, které ocení všichni, kdo v dnešním světě hledají klid. Nabídne vyvážený poměr české a zahraniční hudby, autorské pořady i zprávy, které jsou objektivní, a přesto umí potěšit.

    Sdílejte článek:

Od začátku dubna 2014 začíná vysílat nové rádio, které si klade za cíl rozdávat radost posluchačům zhruba od 25 do 55 let výběrem českých a zahraničních hitů od 80. let do současnosti. „Program M Radia je sestaven tak, aby nabídl vyvážený poměr české a zahraniční hudby zhruba od zlatých osmdesátek až po současnost. Ve vysílání uslyšíte také řadu autorských pořadů a rubrik, které zpestří a rozzáří váš den,“ naznačuje Patrik Pašek z M Radia. Posluchači se můžou mimo jiné těšit na rozhlasovou verzi stand-up show s komiky oblíbeného pořadu Na stojáka. Moderátory pořadu s názvem Vysíláme Ve Stoje budou známé osobnosti Karel Hynek, Daniel Čech, Mgr. Kuna, Dominik Heřman Lev, Ester Kočičková či Lumír Tučeka to již od 9.4. Nechte se naladit!

V době, kdy se na nás ze všech stran hrnou převážně negativní zprávy typu zvyšující se nezaměstnanosti, zdražování potravin, epidemií nemocí, dopravních nehod a živelných katastrof se M Radio vydává cestou jinou. Kromě zmiňovaných událostí se totiž v té samé době děje také spousta hezkých věcí, o jejichž existenci by lidé rádi věděli. M Radio se chystá informovat pravdivě, ale zaměří se také na to, že byl vynalezen nový lék, dokončen dlouhý a náročný projekt, jehož výsledky mají pro lidstvo naprosto zásadní význam nebo že hranice lidských možností byly opět posunuty. Nechte se naladit!

M Radio, které by rádo vneslo mezi české posluchače nadhled, humor a pohodu bude možné naladit na webových stránkách www.mradio.cz, na serverech ABradio.cz a Play.cz. Do budoucna ho bude možné poslouchat i v chytrých telefonech a v procesu je také udělení licence pro pozemní digitální vysílání DAB. Nechte se naladit!

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.