Hugh Laurie v létě znovu přijede koncertovat do ČR

  • Hugh Laurie v létě znovu přijede koncertovat do ČR Fotogalerie (5)
    • 02.04.2014
    • Tisk

    Hugh Laurie, kterého všichni známe jako svérázného Dr. House ze stejnojmenného amerického seriálu, po loňských úspěšných koncertech s kapelou The Copper Bottom Band v Praze letos znovu míří do české republiky.

    Sdílejte článek:

Tentokrát vystoupí na jediném koncertě v Brně v Kajot Aréně.

Stane se tak 22. července 2014 od 20.00 hodin.

Poprvé si jeho show vychutnají také naši nejbližší východní sousedé. V Bratislavě bude koncertovat den před brněnskou zastávkou, 21. 7. v Aegon Areně.

Po triumfálním úspěchu druhého alba Didn’t It Rain a následném zcela vyprodaném turné po Jižní Americe, Austrálii a Novém Zélandu Hugh Laurie v rámci světového turné opět zavítá také do Evropy.

V sestavě kapely The Copper Bottom Band se představí několik hudebníků z těch, kteří se podíleli na albu.

Na albu Didn’t It Rain se Hugh Laurie odpoutává od neworleanského blues a vydává se cestou proti proudu do samotného hudebního srdce Ameriky.

Album zahrnuje generační šíři autorů od prvních průkopníků, jako byli W.C. Handy (St Louis. Blues) a Jelly RollMorton (I Hate A Man Like You), až po mnohem současnější umělce jako Dr. John (Wild Honey) a Alan PriceThe Animals (Changes).

Nahrávalo se ve studiu Ocean Way v Los Angeles v lednu 2013, produkce se ujal Joe Henry.

Na desce hostuje guatemalský zpěvák a skladatel Gaby Moreno a také soulový zpěvák Jean McCain, který dříve spolupracoval např. s Jimmy Cliffem nebo Sheryl Crow.

Svou troškou do mlýna přispěl i speciální host, držitel ceny Grammy v oblasti blues, Taj Mahal.

Vstupenky na jediný letošní koncert Hugha Laurieho v České republice, který se 22. července 2014 odehraje v brněnské Kajot Aréně, jsou k dispozici v síti Ticket Art za 590 korun.

www.nogup.cz

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.