Co je na Rádiu OK nového?

 • Co je na Rádiu OK nového?
  • 01.01.2009
  • Tisk

  Sdílejte článek:
 1. Na Rádiu OK chystáme další zajímavou soutěž! Tentokrát budeme hýčkat všechny maminky, které budou mít v neděli 11. května 2008 svůj svátek. A co budeme v našem vysílání nabízet? Půjde o nádherný víkend pro dva s bohatým doprovodným programem. První informace prozradíme už v pondělí ráno.
 1. sobotu 26. dubna 2008 se konají Čarodějnice na nádvoří pivovaru v Pardubicích. Od 14 hodin začne program plný hudby, soutěží pro děti i dospělé, který bude zakončen opékáním buřtů a diskotékou. Pivo poteče samozřejmě proudem a po celý den bude pro návštěvníky připraveno bohaté občerstvení! Celou akcí budou provázet naši moderátoři Lukáš Kobrle a Petra Stárková.
 1. Během příštího týdne se uskuteční celá řada dalších akcí, na kterých nebude chybět tým Rádia OK. Za všechny jmenujme oslavy svátku čarodějnic v Týništi nad Orlicí nebo Rychnově nad Kněžnou, slavnost ve skanzenu v Krňovicích, dixielandový festival v Hradci Králové a také slavnostní otevření nového přírodního areálu v Chocni. Všude budeme samozřejmě rozdávat milé pozornosti od našeho rádia!
 1. Je až k nevíře, jak to uteklo, ale opět po roce se nám blíží další Koncert Rádia OK v Tisové u Vysokého Mýta. Přípravy už samozřejmě běží několik měsíců, ale v pondělí ráno teprve našim posluchačům prozradíme přesný termín, kdy se bude konat letos. Za další týden pak doplníme kompletní program, který bude samozřejmě i tentokrát velice atraktivní!
 1. Neustále také v Dobrém ránu Rádia OK rozdáváme volné vstupenky do Cirkusu JO-JOO. Během tohoto týdne je v Rychnově nad Kněžnou, dále ho ještě čekejte v Ústí nad Orlicí, České Třebové, Svitavách, Moravské Třebové a také v Mohelnici. Turné po východních Čechách zakončí První český Národní cirkus JO-JOO v neděli 25. května 2008.
 1. Velkou radost nám také dělá nebývalý zájem o náš pořad Cestování s Krajánkem Rádia OK. Ten běží vždy v pondělí a ve čtvrtek dopoledne od 10 do 11 hodin a je s ní spojena malá tipovací soutěž o drobné dárky. Posluchači mohou přes SMS pokaždé tipovat, kam vyrazí Krajánek příště. Celkem nám za měsíc a půl přišlo skoro 1200 textových zpráv a potěšili jsme dohromady 13 výherců! Nejvíce jich mimo jiné tipovalo, když jsme vyráželi do Hořic a do Poličky.
Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2014 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz