Elton John se bude "ženit", lépe řečeno chystá svatbu

  • Elton John se bude "ženit", lépe řečeno chystá svatbu Fotogalerie (8)
    • 01.04.2014
    • Tisk

    Sir Elton John chystá svatbu. Legendární britský zpěvák, skladatel a pianista oznámil, že si v květu bude brát dlouholetého životního partnera Davida Furnishe.

    Sdílejte článek:

Pánové jsou spolu už dvacet let a v registrovaném partnerství žijí od roku 2005.

Teď chtějí využít změn v britském právu v Anglii a Walesu, které nově umožňují sňatek osob stejného pohlaví.

„Jsem velmi hrdý na Británii a na změnu zákonů, na kterou čekáme od začátku našeho vztahu,“ řekl Elton John plátku Las Vegas Review Journal.

„Oficiální potvrzení možnosti založit registrované partnerství bylo ohromným průlomem pro lidi, kteří dlouhé roky organizovali kampaně, a to už v 60. a 50. letech, kdy bylo v Anglii velmi těžké být gayem a také o tom otevřeně mluvit. Byl to dokonce kriminální čin,“ pokračoval.

„Takže aktuální změna je radostnou zprávou a měli bychom ji oslavit. Neměli bychom si říct, že máme registrované partnerství a nebudeme se obtěžovat se svatbou. My se vezmeme,“ dodal Elton John.

Zatímco uzavření registrovaného partnerství pár slavil ve velkém stylu ve Windsoru, kam pozval 650 hostů, svatbu podle Davida Furnishe pojme v mnohem komornějším stylu.

„S dětmi je to všechno jinak. Myslím, že pravděpodobně v květnu zajdeme v Anglii na úřad, syny vezmeme s sebou, přizveme svědky,“ vysvětlil Furnish.

Syny mají Elton John a David Furnish dva.

Zachary se narodil v roce 2010 a Elijah o rok později.

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.