Jarní O2 Sázavafest už je za „Křižíkovými“ dveřmi

**
Už za dva dny zahájí festivalovou sezónu Jarní O__2__ Sázavafest. Fanoušci dobré „okysličené“ muziky tak budou mít jedinečnou příležitost poslechnout si naživo britské duo Mattafix a chybět nebudou ani Česko-slovenské hudební hvězdy.

**

**  

**
Z českých luhů a hájů si to za doprovodu zlato-andělského písňového Pěšáka připochodují hanspaulští Tata bojs. Na otázku, kolik písniček z nového alba uslyší fanoušci Jarního O__2__Sázavafestu, Milan Caisalias kapelový Bublajs reagoval: „Vzhledem k tomu, že budeme hrát asi hodinku, tak myslím, že se jich tam vejde i s těma staršíma dohromady okolo třinácti.“ Tata bojs chystají mimo jiné speciální efekty s osmi ledkovými panely 2×1m řazenými ve svislých pruzích vedle sebe. „Obraz v reálném čase opisuje dynamické změny živé hudby a podporuje atmosféru jednotlivých písní,“ dodává Milan Cais. Do festivalového setlistu se podle jeho slov dostanou ty nejenergičtější a vizuálně nejzajímavější písničky.

 
Koncertní premiéru nových skladeb vychrlí také NICELAND, který se představí i v roli křtitele svého prvního alba nazvaného Little Black Book. „Zazní většina písniček z debutu a možná přihodím ještě něco extra,“ dodal ke svému vystoupení melancholický „černoknižník“.Na pódium přizve i svůj producentský dohled s nálepkou ex-Support Lesbien(s), Jardu Helešice.

**
Vstupenka**na Jarní O__2__Sázavafest je k dostání v předprodeji za 290,–Kč*, na místě za 350,–Kč.

**
**

**11. 4. 2008, Křižíkův pavilón B, Výstaviště,
**

**Praha 7 – Holešovice

**

 
Line-up O__2__ stage:
2 WINGS
SUNFLOWER CARAVAN
PRAGUE SKA CONSPIRACY
NICELAND (křest CD)
STO ZVÍŘAT
PEHA (SK)
SUNSHINE
TATA BOJS
**MATTAFIX (GB)

**

BOW WAVE
HORKÝŽE SLÍŽE (SK)
LE PNEUMATIQ
 
Více na www.sazavafest.cz.
 
*uvedené ceny jsou bez poplatku předprodejní sítě a včetně DPH.**

**

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.