Olympic má nový singl a pokračuje v Permanentním turné

  • Olympic má nový singl a pokračuje v Permanentním turné Fotogalerie (6)
    • 21.02.2014
    • Tisk

    Po čtyřech měsících od vydání posledního alba skupiny Olympic „Souhvězdí šílenců“ vychází už druhý singl s názvem „Já nejsem zlej“.

    Sdílejte článek:

Autorem hudby a textu je Petr Janda.

„Já nejsem zlej, jen naštvanej, že jsem tak starej a nevrlej, nedám si říct, píchám do hnízd, včelích či vosích i do sršních… Jo, to je můj úděl, a tak to zůstane. Bojuji s tím věkem, jak to jen jde. V podstatě se na ten věk zlobím. Strkám nos do cizích věcí, ale v jádru se cítím jako mladej kluk,“ komentuje vznik skladby Janda.

„Nemusím se do ničeho nutit, blbnu s dětma jako zamlada, ani nejsem nějak zvlášť unavenej. Těším se na každej den. Miluji život a cítím, že už ho mám nějak moc za sebou,“ pokračuje.

A dodává: „Píseň je obraz mé duše, je to obraz toho, co cítím a jak to vidím. V této písni je to hodně silný. Samotnýho mě to zaskočilo…“

Po krátkém novoročním odpočinku se Olympic s velkým nasazením vrací na česká a slovenská pódia v show Permanentní turné.

Nejbližší koncert je na programu příští pátek 28. února v Chodově u Karlových Varů, 5. března vystoupí kapela v Jablonci nad Nisou a o měsíc později v Bozkově a Děčíně.

Na 3. května se připravuje Vzpomínkový koncert na Milana Peroutku (1. výročí jeho smrti), který se uskuteční v Malostranské besedě.

Turné pak bude pokračovat 15. května v Českých Budějovicích a následuje Bystřice u Třince.

Poté Olympic vyráží na letní festivaly a městské slavnosti.

Kapela už má rozplánovaný celý rok. Vánoční koncert se odehraje 5. prosince opět v pražské Lucerně a 7. prosince v Brně.

www.bestia.cz/o­lympic


Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze