Soutěž Planetrox potřetí: vítěz zahraje na festivalu v Kanadě!

  • Soutěž Planetrox potřetí: vítěz zahraje na festivalu v Kanadě! Fotogalerie (10)
    • 10.02.2014
    • Tisk

    Planetrox je celosvětová hudební soutěž, jejímž hlavním cílem je představit šikovné mladé kapely široké veřejnosti. Česká republika se jí účastní už podruhé.

    Sdílejte článek:

A o co tedy vlastně jde?

Kapely z 11 různých zemí budou mít možnost přihlásit se do soutěže Planetrox a získat tím šanci zahrát si letos v září na festivalu Envol et Macadam v kanadském Québecu.

Letošního ročníku se budou účastnit hudebníci z Kanady, Spojených Států, Francie, Velké Británie, Německa, Japonska, Číny, Malajsie, Indonésie, Mexika a v neposlední řadě také České republiky.

Envol et Macadam je jednou z nejpopulárnějších událostí ve městě Québec, která už tradičně nabízí začínajícím kapelám šanci být součástí kulturní události, již každý rok navštíví přes 20 000 nejen hudebních příznivců, ale i profesionálů z hudebního průmyslu.

V uplynulých letech na festivalu vystoupily kapely jako Bad Religion, Sum 41, Millencolin, Blood for Blood, Pennywise nebo Hatebreed.

Jak Planetrox funguje?

Zaregistrujete kapelu, zaplatíte registrační poplatek 15 dolarů a vyberete jednu z vašich skladeb, o které si myslíte, že by mohla zaujmout (musí jít pouze o vlastní tvorbu, převzaté věci nejsou povoleny).

O vašem postupu budou rozhodovat jak fanoušci, tak i odborná porota.

Hudební styl není přímo vyhraněný, takže je jedno, jestli hrajete punkrock, hardcore, metal, indie, rock nebo třeba ska.

Přihlásit se můžete do 3. dubna 2014 na oficiálních stránkách soutěže (viz závěr článku) pod kolonkou Czech Republic.

Z každé země bude vybrána pouze jedna kapela, která poletí do Kanady a zahraje si na festivalu Envol et Macadam v Québecu. Letos se bude konat ve dnech 5. a 6. září.

Výherci minulého ročníku z České republiky byli pražští Skywalker. V Kanadě si domluvili ještě pár akcí navíc a natočili z tohoto tour klip.

Případné dotazy směřujte na e-mailovou adresu: stanleystar@seznam.cz.

www.planetrox.ca


Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.