ŽEBŘÍK 2007 LOAP AWARDS STARTUJE

**Slavnostní vyhlášení hudebních cen proběhne v Pzi **


Již do svého 16. ročníku (!) vstoupily prestižní hudební ceny Žebřík. V prvním kole čtenářské ankety, které probíhá od 1. do 31. ledna, lze hlasovat formou SMS nebo prostřednictvím anketního lístku na serveru iREPORT.cz. Z lednového hlasování vzejde pět nominovaných v každé z jedenácti kategoriích. Nominace budou zveřejněny 1. února na www.ireport.cz.O definitivních výsledcích pak fanoušci hudby rozhodnou ve druhém kole formou SMS, které potrvá do 29. února
 
Žebřík je anketa česko-slovenská. V její domácí části lze uvádět i zahraniční umělce dlouhodobě působící v ČR a SR.Hlasuje se v kategoriích Skupina, Album, Skladba, Videoklip, Zpěvák, Zpěvačka, DJ, Objev, Hudební DVD, Film a také v jediné záporné kategorii Průser roku.
 
Stejné kategorie platí i pro zahraniční část ankety, ta však nebude zúžena nominacemi a je v ní možné libovolně hlasovat od 1. ledna do 29. února.
 
Hlasy budou slosovány o atraktivní ceny partnerů Žebříku (telefony, letenky, sportovní oblečení, energetické nápoje, vstupenky na vyhlášení Žebříku…) 
 
Slavnostní vyhlášení cen ŽEBŘÍK 2007 LOAP AWAWRDSproběhne v pátek 7. březa od 20 hodiv Domě kultury Iwest v Plzni.
 
Podle slov Jardy Hudce z pořádajícího magazínu REPORT budou znovu oceěi první tři v každé kategorii.
„Tohle je jedna ze specialit Žebříku, která dělá vyhlášení cen ještě zajímavější, ceny udělíme nejen vítězům, ale i kapelám a interpretům na druhém a třetím místě. Novelizované kategorie se loni osvědčily, a tak není důvod je měnit. Zachovali jsme samozřejmě i obávaný Průser roku, jeho výsledky ale pochopitelně pouze oznámíme.“
Vítězové převezmou originální sošky renomovaného výtvaríka Vácava Česáka, zvaé Tačící „R“.
*  

Během pětihodinového programu se koncertně představí např. Monkey Business, Chinaski, Vypsaná fixa, Sunshine a další. Moderátorem večera bude jako každoročně režisér Zdeěk Suchý.  * *
 
Druhá scéna bude ve znamení nejlepšího českého hiphopu (s mezinárodní účastí).
 
Bohatý program nabídne také after party ve vyhlášeném plzeň­ském klubu Buena Vista. 
 
Titulárním partnerem hudebních cen ŽEBŘÍK 2007 LOAP AWARDS je sportovní oblečení LOAP, Generálním partnerem jsou České dráhy. Hlavními partnery jsou SEMTEX a pivo Pardál.
 
Vítězi Žebříku 2006 byli Wohnout, Kryštof, Aneta Langerová, , Vypsaná fixa, DJ Wich, film Grandhotel, ceny si odnesli také Support Lesbiens, J.A.R., Wanastowi Vjecy, Iva Frühlingová, Anna K, Chinaski, Tři sestry, Matěj Ruppert, Ladida, ad.
 
Další info najdete na www.ireport.cz nebo v REPORTu 1–2/08 (vychází 19.1.), který navíc obsahuje nominační CD Best Of 2007.
  

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.