Na Sternových kulatinách vystouí Jon Bon Jovi i Steven Tyler

  • Na Sternových kulatinách vystouí Jon Bon Jovi i Steven Tyler Fotogalerie (10)
    • 16.01.2014
    • Tisk

    Americká rádiová legenda, oblíbený moderátor, recesista, vtipálek a také porotce talentové soutěže X Factor Howard Stern chystá oslavy šedesátých narozenin ve velkém stylu.

    Sdílejte článek:

Narozeninovou party ke kulatinám nazval Howard Stern´s Birthday Bash.

Vystoupí na ní hvězdy jako Jon Bon Jovi, frontman Aerosmith Steven Tyler nebo John Fogerty z kapely Creedence Clearwater Revival.

Akci, která se uskuteční v budově Hammerstein Ballroom na Manhattanu v New Yorku pořádá satelitní síť rádií SiriusXM a role moderátora se ujme hvězda vlastní slavné televizní talk show Jimmy Kimmel.

K dalším gratulantům a hostům na velkolepé oslavě mají patřit třeba moderátor další věhlasné americké TV talk show David Letterman a komik Louis C.K..

„Strašně se těším na Jona a chi mu moc poděkovat. Vystoupí taky jeden z mých hrdinů, pro mě jedna z nej osobností všech dob. Týpek, jehož všechny desky, které natočil s Creedance Clearwater Revival i jeho sólovky jsem si pořídil. Přijde John Fogerty a zahraje dvě skvělé skladby. Neprozradím, které songy konkrétně to budou, ale jsem z výběru opravdu nadšený,“ uvedl Howard Stern.

Už dříve prozradil, že se na pódiu objeví i Steven Tyler, ani jeho vystoupení ale nekonkretizoval.

„Chystá se vystoupit s někým opravdu velmi speciálním,“ naznačuje trochu tajemně Stern.

„Dorazí spousta superhvězd. Jsem obrovský fanoušek Aerosmith a Stevena Tylera. Miluju to, jak interpretuje jednotlivé songy. To že mi na akci zazpívá, je fantastické,“ dodává slavný moderátor.

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze