Outkast oslaví 20 let vystoupením na čtyřiceti festivalech

Americké hip-hopové duo Outkast chystá velké oslavy dvou dekád existence na hudební scéně. Pánové právě oznámili plány na oficiálních internetových stránkách.

Dvacáté výročí hodlají Outkast oslavit jak jinak než koncertně.

V letošním roce tak mají vystoupit na celé řadě letních festivalů – bude jich přes 40.

„Je nám ctí, že můžeme oslavit už dvacet let na scéně a stále si užívat svobody při tvorbě muziky, jakou si sami vybereme,“ uvedl Big Boi.

„Nepřemýšlíme nad škatulkami, protože nic takového neexistuje. Těším se na to, až si zase spolu s ´bráchou´ podmaníme pódia. A všem fanouškům: díky moc, je to jen díky vám a pro vás!“

„A představte si, že všechno, co jsme chtěli kdy dělat, je rap! Jsem vděčný za to, že můžu být součástí skupiny, která mi umožňuje proniknout do všeho, co mě jen napadne, a baví mě to. Společný návrat na scénu je pro nás nejvíc vzrušující cestou, jak všem poděkovat za to, že Outkast celých dvacet let podporovali,“ doplnil André 3000.

Hip-hopové duo odstartuje festivalové turné dubnovým vystoupením na Coachella festivalu.

A půjde rovnou o dvě show. Outkast jsou totiž potvrzenými pátečními headlinery po oba víkendy konání akce, která se v Indiu v Kalifornii uskuteční od 11. do 13. a od 18. do 20. dubna 2014.

Krátce po oznámení prvního společného vystoupení po deseti letech pánové potvrdili také účast na akci Governors Ball v New York City.

Debutové album z dílny Outkast nazvané Southernplaya­listicadillac­muzik oslaví dvacáté výročí 26. dubna letošního roku.

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz